Těrlicko roztočí kola už tento víkend!

Další víkend znamená další otvíračku velkého vleku! Tentokrát jde o naše oblíbené Těrlo, které to rozjede už v pátek 28. 4. od 15 hodin a bude se jezdit ZDARMA. Jestli jsi to ještě nestihl, tak teď už je vážně nejvyšší čas skočit na vodu.

Ski & Wake Park Těrlicko je další vlek, kde budeme moc přivítat novou sezónu a nebylo by to Těrlo co známe, kdyby to nebylo hezky ve stylu. Těrlický vlek slaví 15. narozeniny, a to se musí pořádně oslavit! Slavit se bude ve všech směrech, takže zabal prkno, volej kámošům a šetři ledviny, protože všechno vypukne už tento pátek 28. 4. a pojede se přes celý víkend i o pondělním svátku.

Stylová grafika ukradená ze Instagramu @skiwakepark.cz

Pokud si to hodíme do čísel, tak otvíračka vypadá následovně:

  • Pátek 28. 4. - 15:00-19:00
  • Sobota 29. 4. - 11:00-18:00
  • Neděle 30. 4. - 11:00-18:00
  • Pondělí 1.5. - 11:00-18:00

Cenově si v pátek zajezdíš za rovných 0kč, protože se jezdí úplně zdarma. Na zbytek prodlouženého víkendu je připravené speciální narozeninové jízdné a to 1h = 300Kč, 2h = 400Kč a celý den za krásných 500Kč. Což znamená, že ti zbydou kačky na oslavu a zahájení sezóny, které proběhne tradičně v sobotu večer ve Ski & Wake Baru!

Místní střela @krystofwlosok na místním kickeru / foto: Martin Ludvík

Na co se letos na Těrlu můžeš těšit?

Dřív se říkalo, že na Těrlu to netahá z vody, ale to se vážení všechno mění, protože místní parta zvedla sloupy! Říkáš si, že to muselo být dost složitý a pracný? To si piš že bylo, ale i tak se to povedlo, a to znamená jediné. Letos se na Těrlu bude lítat jako nikdy!

Fanoušky plastu a železa zase potěší informace, že už teď je na vodě 10 překážek a další se pošlou na vlek hned co se opraví. Zbytek zázemí vleku je pro tebe připravené jako i všechny restaurace a penziony v okolí, takže se nemusíš bát ani o jídlo ani o to, kde složíš hlavu. O víkendu se na vleku krom narozenin bude pálit i čarodějnice, takže o zábavu pode postaráno se vším všudy.

Vodní cákance z Blackcomb.cz Wake Cupu 2022 / foto: Martin Ludvík

To nejlepší jsme si nechali na konec, takže letos tě čekají ještě dvě překvapení, které zatím nechceme naplno propálit. Na to budeš muset sledovat sociální kanály Těrla nebo Freerideu a o všem se včas dozvíš! Co nás letos taky nemine je jeden z největších závodů u nás a řeč je samozřejmě o Blackcomb.cz Community Wake Cupu 2023! Piš si datum 4.-5. srpna, protože tohle bude závod, kde nesmíš chybět. Víc informací si ještě řekneme, ale datum si pohlídej a tento pátek šup na vodu a trénovat!

Na niněru vybrnkal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.