"The Coalition The Movie The TRILOGY" The článek

Třetí vesmírný wake film od party SpaceMob je tady! „The Coalition The Movie The TRILOGY“ nebo ve zkratce "TCTMTT" trefil všechny živáčky už 2. 11, ale pro nás byla tak velká psychická újma, že jsme se k němu dostali až teď. Dneska si ale všechno hezky projdeme a dozvíš se všechno co by tě mohlo zajímat.

Partu SpaceMob není třeba žádným způsobem představovat. Už to také není ani zdaleka jejich první počin. Rozhodně to je ale jedná o jeden z těch nejpovedenějších a nejnáročnějších na natočení. TCTMTT je ničím neošizený wake film, který tě zabaví na 50 minut a celý je složený z winch clipů. Komu street wake nevoní, ten má v tomhle případě smůlu, ale pro nás ostatní je to totální pastva pro oči a všichni obecně chápeme, že winch je ze všech žánrů wakeu ten nejnáročnější!

Na filmu parta makala poslední 3 roky a svůj full part si v něm odneslo 8 lidí. Jmenovitě to byl/a Wesley Mark Jacobsen, Crosse Bearden, Sina Fuchs, Jesse Jarrett, Coti Scaglia, Travis Doran, Quinn Silvernale a Dary Znebel. Ten, kdo nenasbíral dostatek clipů si musel vystačit se sekcí "Friends", ale i ta je tím pádem hodně silně nabitá!

Zbytek by si každý dovedl domyslet sám! Hledaly se spoty, nejlepší kámoši byla flexa, přímočarka a vosk. Každý, kdo nedržel v ruce hrazdičku buď natáčel nebo ovládal winch. Styl a totální bangery pak doplňuje dobrá a většinou víc pohodová hudba a je vidět, že tenhle film je rozhodně oddřený až do krve!

Popisovat, co všechno ve filmu najdeš nemá smysl. Co je ale určitě potřeba zmínit, že toho padlo hodně a prostřídalo se tam několik zajímavých, a i totálně šílených spotů. Ve filmu se předvedlo i několik holek a dvě mají dokonce full part! Travis Doran to na druhou stranu pálil na wakeskateu a obecně je v celém filmu co obdivovat.

V seznamu najdeš jednotlivé full party s časy, takže si můžeš film užít i po kouskách. Celý film bez rušení najdeš už teď na YT Space Mobu a je tam i live show, kde se dozvíš víc podpultových informací z natáčení.

The Coalition The Movie The TRILOGY

ze zimního spánku se probudil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podívali jsme se pod pokličku značky Flamenell!

Flamenell je značka, kterou hrdě reprezentuje komunita holek, co milují všechny board sporty! Každou chvíli pořádají nějakou akci, kemp nebo minimálně fandí všem holkám co jezdí a podporují naši komunitu. Vždycky na sobě mají něco z jejich parádního oblečení, ale ani tam nezastavují. V článku jsme vyzpovídali zakladatelku Nelinou Veselou, tak si to dej!

Čekuj indoor wakepark v podání Rileyho Dillona a jeho edit "Free Agent"

Toronto uprostřed zimy rozhodně wakeboarding nekřičí, ale i tak se ho tam na konci ledna dočkali. V rámci výstavy lodí se tam totiž konal Indoor Wakeboard Canadian Championship! No a tam samozřejmě nesměl chybět ani Riley Dillon a Matt Bujok, kteří nám právě servírují jejich highlight video.

Sleduj v sobotu živě závody ze Siargao Wakeparku!

Závody uprostřed džungle! Přesně to si na sobotu připravil Siargao Wakepark a přijít o to nemusíme ani my, protože celou akci můžeš sledovat živě i z té naší betonové džungle. Čeká nás nabitý lineup světových jezdců a setup složený z betonového poolgapu, kickeru a trubky. Závod začíná v 7 hodin ráno našeho času, takže ideální záležitost na koukání z postele!