"The Coalition The Movie The TRILOGY" The článek

Třetí vesmírný wake film od party SpaceMob je tady! „The Coalition The Movie The TRILOGY“ nebo ve zkratce "TCTMTT" trefil všechny živáčky už 2. 11, ale pro nás byla tak velká psychická újma, že jsme se k němu dostali až teď. Dneska si ale všechno hezky projdeme a dozvíš se všechno co by tě mohlo zajímat.

Partu SpaceMob není třeba žádným způsobem představovat. Už to také není ani zdaleka jejich první počin. Rozhodně to je ale jedná o jeden z těch nejpovedenějších a nejnáročnějších na natočení. TCTMTT je ničím neošizený wake film, který tě zabaví na 50 minut a celý je složený z winch clipů. Komu street wake nevoní, ten má v tomhle případě smůlu, ale pro nás ostatní je to totální pastva pro oči a všichni obecně chápeme, že winch je ze všech žánrů wakeu ten nejnáročnější!

Na filmu parta makala poslední 3 roky a svůj full part si v něm odneslo 8 lidí. Jmenovitě to byl/a Wesley Mark Jacobsen, Crosse Bearden, Sina Fuchs, Jesse Jarrett, Coti Scaglia, Travis Doran, Quinn Silvernale a Dary Znebel. Ten, kdo nenasbíral dostatek clipů si musel vystačit se sekcí "Friends", ale i ta je tím pádem hodně silně nabitá!

Zbytek by si každý dovedl domyslet sám! Hledaly se spoty, nejlepší kámoši byla flexa, přímočarka a vosk. Každý, kdo nedržel v ruce hrazdičku buď natáčel nebo ovládal winch. Styl a totální bangery pak doplňuje dobrá a většinou víc pohodová hudba a je vidět, že tenhle film je rozhodně oddřený až do krve!

Popisovat, co všechno ve filmu najdeš nemá smysl. Co je ale určitě potřeba zmínit, že toho padlo hodně a prostřídalo se tam několik zajímavých, a i totálně šílených spotů. Ve filmu se předvedlo i několik holek a dvě mají dokonce full part! Travis Doran to na druhou stranu pálil na wakeskateu a obecně je v celém filmu co obdivovat.

V seznamu najdeš jednotlivé full party s časy, takže si můžeš film užít i po kouskách. Celý film bez rušení najdeš už teď na YT Space Mobu a je tam i live show, kde se dozvíš víc podpultových informací z natáčení.

The Coalition The Movie The TRILOGY

ze zimního spánku se probudil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.