"The Coalition The Movie The TRILOGY" The článek

Třetí vesmírný wake film od party SpaceMob je tady! „The Coalition The Movie The TRILOGY“ nebo ve zkratce "TCTMTT" trefil všechny živáčky už 2. 11, ale pro nás byla tak velká psychická újma, že jsme se k němu dostali až teď. Dneska si ale všechno hezky projdeme a dozvíš se všechno co by tě mohlo zajímat.

Partu SpaceMob není třeba žádným způsobem představovat. Už to také není ani zdaleka jejich první počin. Rozhodně to je ale jedná o jeden z těch nejpovedenějších a nejnáročnějších na natočení. TCTMTT je ničím neošizený wake film, který tě zabaví na 50 minut a celý je složený z winch clipů. Komu street wake nevoní, ten má v tomhle případě smůlu, ale pro nás ostatní je to totální pastva pro oči a všichni obecně chápeme, že winch je ze všech žánrů wakeu ten nejnáročnější!

Na filmu parta makala poslední 3 roky a svůj full part si v něm odneslo 8 lidí. Jmenovitě to byl/a Wesley Mark Jacobsen, Crosse Bearden, Sina Fuchs, Jesse Jarrett, Coti Scaglia, Travis Doran, Quinn Silvernale a Dary Znebel. Ten, kdo nenasbíral dostatek clipů si musel vystačit se sekcí "Friends", ale i ta je tím pádem hodně silně nabitá!

Zbytek by si každý dovedl domyslet sám! Hledaly se spoty, nejlepší kámoši byla flexa, přímočarka a vosk. Každý, kdo nedržel v ruce hrazdičku buď natáčel nebo ovládal winch. Styl a totální bangery pak doplňuje dobrá a většinou víc pohodová hudba a je vidět, že tenhle film je rozhodně oddřený až do krve!

Popisovat, co všechno ve filmu najdeš nemá smysl. Co je ale určitě potřeba zmínit, že toho padlo hodně a prostřídalo se tam několik zajímavých, a i totálně šílených spotů. Ve filmu se předvedlo i několik holek a dvě mají dokonce full part! Travis Doran to na druhou stranu pálil na wakeskateu a obecně je v celém filmu co obdivovat.

V seznamu najdeš jednotlivé full party s časy, takže si můžeš film užít i po kouskách. Celý film bez rušení najdeš už teď na YT Space Mobu a je tam i live show, kde se dozvíš víc podpultových informací z natáčení.

The Coalition The Movie The TRILOGY

ze zimního spánku se probudil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Chceš vědět, jak dopadla série Junior Wake Tour 2022? Tak klikej!

Všech pět závodů Junior Wake Tour jsou minulostí, a proto se pojďme podívat, jak to celé dopadlo! Čeká tě nejenom report z posledního a zároveň finálového závodu na Merkuru, ale ohlédneme se i na celou sérii jako takovou, tak čti dál.

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!