"The Coalition The Movie The TRILOGY" The článek

Třetí vesmírný wake film od party SpaceMob je tady! „The Coalition The Movie The TRILOGY“ nebo ve zkratce "TCTMTT" trefil všechny živáčky už 2. 11, ale pro nás byla tak velká psychická újma, že jsme se k němu dostali až teď. Dneska si ale všechno hezky projdeme a dozvíš se všechno co by tě mohlo zajímat.

Partu SpaceMob není třeba žádným způsobem představovat. Už to také není ani zdaleka jejich první počin. Rozhodně to je ale jedná o jeden z těch nejpovedenějších a nejnáročnějších na natočení. TCTMTT je ničím neošizený wake film, který tě zabaví na 50 minut a celý je složený z winch clipů. Komu street wake nevoní, ten má v tomhle případě smůlu, ale pro nás ostatní je to totální pastva pro oči a všichni obecně chápeme, že winch je ze všech žánrů wakeu ten nejnáročnější!

Na filmu parta makala poslední 3 roky a svůj full part si v něm odneslo 8 lidí. Jmenovitě to byl/a Wesley Mark Jacobsen, Crosse Bearden, Sina Fuchs, Jesse Jarrett, Coti Scaglia, Travis Doran, Quinn Silvernale a Dary Znebel. Ten, kdo nenasbíral dostatek clipů si musel vystačit se sekcí "Friends", ale i ta je tím pádem hodně silně nabitá!

Zbytek by si každý dovedl domyslet sám! Hledaly se spoty, nejlepší kámoši byla flexa, přímočarka a vosk. Každý, kdo nedržel v ruce hrazdičku buď natáčel nebo ovládal winch. Styl a totální bangery pak doplňuje dobrá a většinou víc pohodová hudba a je vidět, že tenhle film je rozhodně oddřený až do krve!

Popisovat, co všechno ve filmu najdeš nemá smysl. Co je ale určitě potřeba zmínit, že toho padlo hodně a prostřídalo se tam několik zajímavých, a i totálně šílených spotů. Ve filmu se předvedlo i několik holek a dvě mají dokonce full part! Travis Doran to na druhou stranu pálil na wakeskateu a obecně je v celém filmu co obdivovat.

V seznamu najdeš jednotlivé full party s časy, takže si můžeš film užít i po kouskách. Celý film bez rušení najdeš už teď na YT Space Mobu a je tam i live show, kde se dozvíš víc podpultových informací z natáčení.

The Coalition The Movie The TRILOGY

ze zimního spánku se probudil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Víme, co nás zítra čeká od LANGENFELD OPEN a kde to sledovat!

LANGENFELD OPEN je jeden z největších světových závodů, které nás letošní sezónu čekají. Koná se v sobotu 21. 5. 2022, kde jinde než ve Wasserski Langenfeld v Německu. Na akci se už netrpělivě klepe 49 chlapů, 15 žen a poperou se o prize money 10 000 dolarů. Dalším velkým tahákem je i šíleně upravený setup, na kterým budou padat neskutečné věci! Tenhle závod by měl vidět každý koho wake alespoň trochu zajímá, tak čti dál, ať víš, nás čeká.

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!