Krom Wars 2019

Našlapaná moravská freestylová show, která každý rok přidává něco navíc, tě zase nenechá v klidu spát. Už za pár dnů v sobotu 31.8. budeš mít možnost tento světový unikát navštívit na Bajdě v Kroměříži i ty! Více se dozvíš níže.

Hlavní roli na téhle akci už od prvního ročníku hrají freeskieři, kteří létají do vody a diváky tak ohromují luxusními triky, které běžně v Kroměříži k vidění nejsou. 

Jak říká sám organizátor Jirka Volák, jezdili jsme v počátcích trénovat každé léto do akrobatického areálu k Aleši Valentovi (který má chuť letos oprášit starou formu exhibičně i v Kroměříži). Ve Štítech přišel nápad zorganizovat divoký contest přímo v centru města. Postupně se přidal wakeboarding, který na bazén perfektně sedne.

Hned první ročník v roce 2011 měl velký úspěch, který se rozšířil mimo hranice regionu, o čemž scědčí i fakt, že se daří akci držet až dodnes. Organizátoři připravili tento rok kromě sportovního programu také koncerty jako třeba Red Hot Chili Peppers - revival, nebo slovenská rocková legenda INÉKAFE.

Do vody si zaskáče i zmíněný Aleš Valenta, pro děti budou připravené skákací hrady zdarma a maminky si můžou bezplatně zacvičit jogu pod vedením zkušené instruktorky Maťky Molnárové. Bazén zůstane otevřený do 22:00 a Jägermeister párty přes cestu na Sladech? Tak ta nesmí chybět, letos i s femine-punkovou kapelou MUCHA

Vstupenky stále zakoupíte v síti ticketstream.cz nebo na místě akce. Navíc se vyplatí příjít na akci hned mezi prvními - u vstupu se bude rozdávat 200 ciderů Royal Dog!

Zkrátka a dobře poslední víkend prázdnin bude na Bajdě hoooodně veselo. Tak se na vás všechny moc těšíme a uvidíme se už brzy!

Více info o akci najdete na webu.