Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Wake Life je dokumentární film o wakeboardingu a lidech kolem tohoto krásného sportu. Parta kamarádů vytvořila film o jejich zálibě a životním stylu. Dokument se dočkal čtyřech klubových promítání po celé České republice a před on-line zveřejněním, které je naplánováno na sobotu 30.5. v 21:00, můžete zatím shlédnout krátký průřez a vzpomínku na jednotlivé premiéry. Ty se uskutečnily v Pasohlávkách, Praze, Brně, Zlíně a kdo na nich byl, může potvrdit, že to byla velká jízda!
Natáčení proběhlo minulý rok a dokument pojednává o wakeboardingu nejen jako o sportu, ale jako o životní cestě a vášni. Jedná se o krátký pohled do fungování lidí, kteří milují wake a doslova ním dýchají. Jejich život je ovlivněn vodními a obdobnými board sporty a jejich sportovní duše vytváří komunitu na břehu i na vodní hladině. Nahlédnete do každodenního programu vlekařů a také celkového fungování jednoho z největších wake parků v regionu. Film je o přátelství, sportu, životním stylu a všem co tyto elementy spojuje. Myšlenka, samotné natáčení i následné premiéry ,napříč celou Českou republikou, postupně vznikaly jako výzva a snaha malé skupiny nadšenců, kteří se s Vámi chtějí podělit o radost, kterou jim Wake přináší.

Kromě on-line premiéry můžete tento film ještě shlédnou na Wake baru v Merkuru. Promítání proběhne ve stejný termín tedy v sobotu 30.5. ve 21:00. Můžete si tak ještě v klidu zajezdit, sami nasát atmosféru vleku a večer to pak rozjet na poslední premiérové párty!

Pečlivě si zapište datum premiéry do kalendáře, zatím si pustě trailer a už v sobotu se dočkáme poslední premiéry Wake Life!

Publikoval

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.