Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Wake Life je dokumentární film o wakeboardingu a lidech kolem tohoto krásného sportu. Parta kamarádů vytvořila film o jejich zálibě a životním stylu. Dokument se dočkal čtyřech klubových promítání po celé České republice a před on-line zveřejněním, které je naplánováno na sobotu 30.5. v 21:00, můžete zatím shlédnout krátký průřez a vzpomínku na jednotlivé premiéry. Ty se uskutečnily v Pasohlávkách, Praze, Brně, Zlíně a kdo na nich byl, může potvrdit, že to byla velká jízda!
Natáčení proběhlo minulý rok a dokument pojednává o wakeboardingu nejen jako o sportu, ale jako o životní cestě a vášni. Jedná se o krátký pohled do fungování lidí, kteří milují wake a doslova ním dýchají. Jejich život je ovlivněn vodními a obdobnými board sporty a jejich sportovní duše vytváří komunitu na břehu i na vodní hladině. Nahlédnete do každodenního programu vlekařů a také celkového fungování jednoho z největších wake parků v regionu. Film je o přátelství, sportu, životním stylu a všem co tyto elementy spojuje. Myšlenka, samotné natáčení i následné premiéry ,napříč celou Českou republikou, postupně vznikaly jako výzva a snaha malé skupiny nadšenců, kteří se s Vámi chtějí podělit o radost, kterou jim Wake přináší.

Kromě on-line premiéry můžete tento film ještě shlédnou na Wake baru v Merkuru. Promítání proběhne ve stejný termín tedy v sobotu 30.5. ve 21:00. Můžete si tak ještě v klidu zajezdit, sami nasát atmosféru vleku a večer to pak rozjet na poslední premiérové párty!

Pečlivě si zapište datum premiéry do kalendáře, zatím si pustě trailer a už v sobotu se dočkáme poslední premiéry Wake Life!

Publikoval

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

470-WEDAU - Felix Georgii & Tim van Dortmont

Dlouho jsme si nedali žádný edit z wakeskateu. Naštěstí nás zachránil Felix Georgii & Tim van Dortmont, kteří se potkali v německém wakeparku The Bricks a natočili 470-WEDAU. Video je hodně moodové a triky padají jeden za druhým, tak se pohodlně usaďte a užijte si tenhle nefalšovaný dvouminutový diktát!

FreerideTV: SNOWBOARD ZEZULA WAKE TRIP 2020 teaser

Máme pro vás teaser na full edit ze SNOWBOARD ZEZULA Wake Tripu 2020! Patrik Hanes, Radko Hradil, Tomáš Jadrný a Adam Lejsek s námi vyrazili do Bearded Brothers WakeSoul Piešťany a 3 dny v místním wakeparku i na nedalekém vodním kanále sbírali luxusní footage! Full edit čekej v následujících dnech! STAY TUNED!