Už v sobotu nás čeká On-line premiéra dokumentu Wake Life!

Pokud jste o dokumentu Wake Life ještě nikdy neslyšeli, tak teď máte jedinečnou šanci to napravit. V sobotu totiž proběhne on-line premiéra tohoto filmu! V článku se podíváme na to, o čem tento snímek vůbec je a jak proběhly klubové premiéry po celém Česku.

Wake Life je dokumentární film o wakeboardingu a lidech kolem tohoto krásného sportu. Parta kamarádů vytvořila film o jejich zálibě a životním stylu. Dokument se dočkal čtyřech klubových promítání po celé České republice a před on-line zveřejněním, které je naplánováno na sobotu 30.5. v 21:00, můžete zatím shlédnout krátký průřez a vzpomínku na jednotlivé premiéry. Ty se uskutečnily v Pasohlávkách, Praze, Brně, Zlíně a kdo na nich byl, může potvrdit, že to byla velká jízda!
Natáčení proběhlo minulý rok a dokument pojednává o wakeboardingu nejen jako o sportu, ale jako o životní cestě a vášni. Jedná se o krátký pohled do fungování lidí, kteří milují wake a doslova ním dýchají. Jejich život je ovlivněn vodními a obdobnými board sporty a jejich sportovní duše vytváří komunitu na břehu i na vodní hladině. Nahlédnete do každodenního programu vlekařů a také celkového fungování jednoho z největších wake parků v regionu. Film je o přátelství, sportu, životním stylu a všem co tyto elementy spojuje. Myšlenka, samotné natáčení i následné premiéry ,napříč celou Českou republikou, postupně vznikaly jako výzva a snaha malé skupiny nadšenců, kteří se s Vámi chtějí podělit o radost, kterou jim Wake přináší.

Kromě on-line premiéry můžete tento film ještě shlédnou na Wake baru v Merkuru. Promítání proběhne ve stejný termín tedy v sobotu 30.5. ve 21:00. Můžete si tak ještě v klidu zajezdit, sami nasát atmosféru vleku a večer to pak rozjet na poslední premiérové párty!

Pečlivě si zapište datum premiéry do kalendáře, zatím si pustě trailer a už v sobotu se dočkáme poslední premiéry Wake Life!

Publikoval

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Uložte svůj neopren k zimnímu spánku

Neopren je velký kámoš, ale musíme se o něj starat, jinak nám za chvíli bude úplně k ničemu. To určitě nikdo z nás nechce, když už jsme za něj dali takový majlant. Co tedy můžeme na konci sezóny s neoprenem udělat?

Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.