Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.

Po zimě se zase rozjíždí kolečko otvíraček wakeparků a tradičně do toho u nás první praštili v Ejpovicích! Tahej ze skříně prkno a neopren, protože už za týden v sobotu 25.3. budeš moct naskočit na vodu a doufat, že jsi to nezapomněl. Časově počítej, že se začne kolem 10h a jezdit se bude podle počasí a nálady do přibližně 18h. Není nutné se tentokrát rezervovat, takže stačí dorazit, zaplatit luxusních 250kč a celý den jezdíš. Pokud by se ti náhodou sobota nehodila, tak se pravděpodobně bude jezdit i v neděli. Ideálně se ohlas zprávou na Instagramu nebo si bookni hodinu na webu wakeejpovice.com, ať s tebou počítají.

Co se týče vleku, tak se půjde rovnou do plných, protože na vleku 1. najdeš všechny překážky, na které jsi zvyklí. Evžen už se nemůže dočkat, až na něm zase někdo pověsí prádlo a podobně na tom je i TAXI, kicker a ollie bariéra. Pokud ti předchozí věta nedává smysl, tak je největší čas do Ejpovic dorazit a pochopíš. Připravený je i zbytek areálu, což se určitě bude hodit! Sauna na ohřátí pojede na plno a bude i zapálený oheň v barelu. Pokud by někdo potřeboval, tak bude v provozu i půjčovna, kde se najdeš neopreny i prkna. Postaráno bude i jídlo a pití, takže reálně neexistuje důvod, proč sedět doma.

Pokud by někdo chtěl přespat, tak kemp bude také na víkendy v provozu a s ním i zmiňované jídlo a zbytek zázemí se sprchou a záchody. Dobře to vypadá i na vleku č.2, který sice nepojede tento víkend, ale pokud by potom byl zájem, tak není problém si zajezdit i tam. Všechno bude záviset na domluvě s partou v Ejpovicích, tak se neboj napsat nebo si zamluv hodinu a oni se ti ozvou.

Jak bude vypadat provoz dál a novinky pro sezónu 2023

Jak už ti asi došlo, tak další provoz bude na začátku záviset hlavně na tom, jak bude. Plán v tuhle chvíli je otevřít na cca 2-3 dny z týdne. Ty se budou vybírat podle počasí, takže to nejlepší, co můžeš udělat je sledovat @wakeejpovice na Instagramu, kde ti budou servírovat ty nejnovější informace.

Dále nás v Ejpovicích čeká několik akcí, které už teď znají svůj termín. Těšit se můžeš na maškarní, dětský den, testovačky a dva závody – Plastic play a King of Ejpovice. Víc informací o nich se ale dozvíš až přijde čas. Ideální způsob, jak mít všechny akce pod kontrolou je sledovat náš FR kalendář akcí, kam budeme postupně házet všechno důležité!

Na závěr jsme pro tebe zjistili ještě pár novinek, které se v Ejpovicích chystají na rok 2023. Na druhém vleku se postupně bude vylepšovat jeho zázemí, kde přibydou nějaké lavičky a přístřešek, aby se kdyžtak dalo někam schovat před deštěm. Zároveň už teď se řeší nové neopreny do půjčovny a máme zprávy i o tom, že do parku přibydou minimálně 2 nové překážky! Zkrátka a dobře se máme na co těšit, tak nebuď bačkora a dojeď v sobotu do Ejpovic!

S radostí zjistil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.