Užij si streetový wake na letošním Wake The River!

Blíží se nám další akce, která by ti rozhodně neměla uniknout! Už tuto sobotu se pojede pátý ročník Wake The River v Chocni. Můžeš se těšit na nabitý den plný streetového wakeboardingu, kvalitní hudby a pohody!

Poslední dobou se nám s wake akcemi roztrhl pytel, ale o to míň se budeš nudit! Už tuhle sobotu 24. července se v Chocni bude konat pravidelný winch jamWake The River vol. 5! Stejně jako minulý rok nás čeká několik překážek na řece Tichá Orlice, které čekají na všechny wakeaře co si na ně troufnou. Akci bude samozřejmě doprovázet dobrá hudba a bude i prostor dát si něco k jídlu a pití. Letos navíc bude současně probíhat i festival Underground live, kde bude živá hudba, další možnosti na jídlo, chillout zóna a další. Večer se vše zase přesune k vodě a začne afterparty, na které ti bude hrát známý DJ GUY J!

minulý ročník Wake The River

Teď se ale pojďme vrátit zase k tomu našemu klouzání po vodě. Na řece najdeš několik překážek od street railů, přes bedny až po kicker, takže si každý vybere. Svést se můžeš jak na wakeu, tak na wakeskateu, ale je potřeba abys měl zkušenosti a vlastní výbavu. Jezdit na streetu je holt něco jiného než na vleku. Pokud si na to ale troufneš, tak jsi vřele vítán! Se spaním si taky nemusíš lámat hlavu. Pro wakeaře a jezdce je totiž možné na místě kempovat.

Set-up z minulého roku

Celá akce je zdarma, a to jak pro jezdce, tak pro diváky a kámoše. Hlavní je potkat se s lidmi, zajezdit si a užít si společně super den u vody. Nalož partu, vezmi wakeboardy a v sobotu se vidíme v Chocni!

Informuje a zve tě

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Děcka a rodiče pozor, blíží se Junior Wake Contest 2021

Další ročník úspěšného dětského závodu Junior Wake Contest je skoro tady! Zbývá pár posledních týdnů, tak koukejte zaregistrovat svoje ratolesti nebo přemluvit rodiče, ať vás tam vezmou. Pojďme se podívat, co nás letos čeká a co byste rozhodně měli před závodem vědět.

Nové překážky v českých wakeparcích

Za posledních pár týdnů nám na českém rybníčku přibyla celá řada překážek. Dohromady jsme napočítali alespoň 7 nových kousků v zajetých areálech, které čekají na zdolání. Pojďme se podívat o jaké překážky jde a kde je najdeš.