V neděli se jede 3. zastávka JWT ve Wakeportu!

Po pauze tu opět máme další zastávku Junior Wake Tour! Třetí zastávka se tentokrát koná ve Wakeportu a v dnešním článku si řekneme všechno, co je potřeba.

Příští neděli 28. 8. bude na Probošťáku zase veselo! Čeká nás už 3. zastávka Junior Wake Tour a i tentokrát to bude stát za to. Všechny děti totiž celé léto trénovaly a v pauze mezi poslední zastávkou se toho dost naučily. Formát závodu i jeho průběh bude stejný jak už ho všichni dobře známe. Všechno už je několika zastávkami ověřené, funkční, a hlavně to děti baví. Takže jenom ve zkratce se pojede formou Wake jamu, kategorie se dělí podle výkonosti a hodnocení je podle celkového dojmu. Do závodu se registruj na tomto odkaze a na místě to pak bude od 8h do 9h. Detailní plán závodu najdeš zanedlouho na Facebooku JWT.

Junior Wake Tour 2021

Jelikož se jedná o tour a tohle je již třetí zastávka, tak už máme i pořadí za vyježděné body! Celkové pořadí si můžeš najít v infografice, ale pojďme si tu zmínit alespoň současné vůdce v jednotlivých kategoriích. Skupinu Beginner vede za holky Tereza Seberová a za kluky Antonín ProcházkaIntermediate má zatím pod palcem Emma Konštacká a u kluků na děleném prvním místě Matěj Popelka a Kristof Sopov. V kategorii Advanced vede Ella Belis a u kluků Dominik Budinský. U Expertů je v tuhle chvíli první Tymofii Bebeshko a Nemes Dávid.

Všechno se ale ještě může změnit, protože před sebou máme ještě společně s Portem 3 další závody a bodů se dá v každém z nich posbírat hodně. Zároveň se v letošní sérii sbírají i body za každý závod, který děti jedou. Takže plány na neděli jsou jasné. Napiš si příští neděli do kalendáře a vidíme se tam!

Junior Wake Tour 2021

3. zastávka Junior Wake Tour 2022 - WakePort.cz

Místo: Brandýs nad Labem - WakePort.cz
Termín: 28. 8. 2022
Formát: Wakeboard Jam
Kategorie:  Beginner, Intermediate, Advanced, Expert
Registrace do závodu: Facebook Junior Wake Tour

Na závody zve

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu se jede MČR a Blackcomb 2024

Tento víkend se na Těrlu pojede již tradiční Blackcomb.cz Community Wake Cup 2024 a v neděli to zakončí mistrovství České republiky. Od pátku 26. do neděle 28. července, tak můžeš sledovat ty nejlepší výkony jak našich jezdců, tak těch zahraničních. V dnešním článku si shrneme, co můžeš od víkendu čekat.

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.