V neděli se jede 3. zastávka JWT ve Wakeportu!

Po pauze tu opět máme další zastávku Junior Wake Tour! Třetí zastávka se tentokrát koná ve Wakeportu a v dnešním článku si řekneme všechno, co je potřeba.

Příští neděli 28. 8. bude na Probošťáku zase veselo! Čeká nás už 3. zastávka Junior Wake Tour a i tentokrát to bude stát za to. Všechny děti totiž celé léto trénovaly a v pauze mezi poslední zastávkou se toho dost naučily. Formát závodu i jeho průběh bude stejný jak už ho všichni dobře známe. Všechno už je několika zastávkami ověřené, funkční, a hlavně to děti baví. Takže jenom ve zkratce se pojede formou Wake jamu, kategorie se dělí podle výkonosti a hodnocení je podle celkového dojmu. Do závodu se registruj na tomto odkaze a na místě to pak bude od 8h do 9h. Detailní plán závodu najdeš zanedlouho na Facebooku JWT.

Junior Wake Tour 2021

Jelikož se jedná o tour a tohle je již třetí zastávka, tak už máme i pořadí za vyježděné body! Celkové pořadí si můžeš najít v infografice, ale pojďme si tu zmínit alespoň současné vůdce v jednotlivých kategoriích. Skupinu Beginner vede za holky Tereza Seberová a za kluky Antonín ProcházkaIntermediate má zatím pod palcem Emma Konštacká a u kluků na děleném prvním místě Matěj Popelka a Kristof Sopov. V kategorii Advanced vede Ella Belis a u kluků Dominik Budinský. U Expertů je v tuhle chvíli první Tymofii Bebeshko a Nemes Dávid.

Všechno se ale ještě může změnit, protože před sebou máme ještě společně s Portem 3 další závody a bodů se dá v každém z nich posbírat hodně. Zároveň se v letošní sérii sbírají i body za každý závod, který děti jedou. Takže plány na neděli jsou jasné. Napiš si příští neděli do kalendáře a vidíme se tam!

Junior Wake Tour 2021

3. zastávka Junior Wake Tour 2022 - WakePort.cz

Místo: Brandýs nad Labem - WakePort.cz
Termín: 28. 8. 2022
Formát: Wakeboard Jam
Kategorie:  Beginner, Intermediate, Advanced, Expert
Registrace do závodu: Facebook Junior Wake Tour

Na závody zve

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

Máme tu pozvánku na další závod JWT a report z Wakeportu

Junior Wake Tour míří na svojí 4. zastávce do Polska do Wake Zone Stawiki! Řekneme si k závodu to nejdůležitější a taky se poohlédneme po minulé zastávce na Wakeportu.