V neděli se jede 3. zastávka JWT ve Wakeportu!

Po pauze tu opět máme další zastávku Junior Wake Tour! Třetí zastávka se tentokrát koná ve Wakeportu a v dnešním článku si řekneme všechno, co je potřeba.

Příští neděli 28. 8. bude na Probošťáku zase veselo! Čeká nás už 3. zastávka Junior Wake Tour a i tentokrát to bude stát za to. Všechny děti totiž celé léto trénovaly a v pauze mezi poslední zastávkou se toho dost naučily. Formát závodu i jeho průběh bude stejný jak už ho všichni dobře známe. Všechno už je několika zastávkami ověřené, funkční, a hlavně to děti baví. Takže jenom ve zkratce se pojede formou Wake jamu, kategorie se dělí podle výkonosti a hodnocení je podle celkového dojmu. Do závodu se registruj na tomto odkaze a na místě to pak bude od 8h do 9h. Detailní plán závodu najdeš zanedlouho na Facebooku JWT.

Junior Wake Tour 2021

Jelikož se jedná o tour a tohle je již třetí zastávka, tak už máme i pořadí za vyježděné body! Celkové pořadí si můžeš najít v infografice, ale pojďme si tu zmínit alespoň současné vůdce v jednotlivých kategoriích. Skupinu Beginner vede za holky Tereza Seberová a za kluky Antonín ProcházkaIntermediate má zatím pod palcem Emma Konštacká a u kluků na děleném prvním místě Matěj Popelka a Kristof Sopov. V kategorii Advanced vede Ella Belis a u kluků Dominik Budinský. U Expertů je v tuhle chvíli první Tymofii Bebeshko a Nemes Dávid.

Všechno se ale ještě může změnit, protože před sebou máme ještě společně s Portem 3 další závody a bodů se dá v každém z nich posbírat hodně. Zároveň se v letošní sérii sbírají i body za každý závod, který děti jedou. Takže plány na neděli jsou jasné. Napiš si příští neděli do kalendáře a vidíme se tam!

Junior Wake Tour 2021

3. zastávka Junior Wake Tour 2022 - WakePort.cz

Místo: Brandýs nad Labem - WakePort.cz
Termín: 28. 8. 2022
Formát: Wakeboard Jam
Kategorie:  Beginner, Intermediate, Advanced, Expert
Registrace do závodu: Facebook Junior Wake Tour

Na závody zve

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V Německu se jel indoorový závod Pooltastic!

Wakeboardové závody v lednu jsou luxus, který se zatím u nás nekoná, ale něco o tom vědí sousedi v Německu. Možná si teď někdo říká, že tam to taky teď nejsou úplné tropy a má svatou pravdu. Právě tam se ale minulý víkend jel závod, a to hezky pod střechou a nesl název Pooltastic. V dnešním článku si ho představíme, tak čti dál.

Hlasuj v Cable Mekka Awards a vyhraj!

Asi nikoho nezaskočím s novinkou, že už tady máme rok 2023. Moc dobře si uvědomuji, že na to jsem 14 dní pozadu a taky se to dá hezky přepokládat, žejo... Co by ti ale mohlo uniknout, je anketa Cable Mekka Awards ve které můžeš hlasovat o ty nejlepší z nejlepších a zároveň se přihlásit do slosování o ceny! No a na to už bude slyšet zaručeně každý, tak na nic nečekej a hlasuj!