V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

Letošní sezóna jede posledních pár prosluněných týdnů na plné pecky a v pátek se nám roztočí další velký vlek v Česku. Wakepark Hradec Králové otevře své brány v pátek 13.5. od 15:00 a ten den pojede až do 19:00. Víkend se bude kolotoč točit od 11:00 do 19:00. Těšit se můžeš samozřejmě na velký vlek a jeden malý vlek. Počásko nám hlásí parádní, kdy by mělo svítit slunce a teplota kolem 23 stupňů, takže i to je objednané!

Fotky z minulé sezóny od dvorního fotografa @jn.portraits

Co se fungování vleku týče, tak hlavní věci zůstávají při starém a čeká na nás i několik novinek. Asi největší novinkou jsou zbrusu nové celoplastové kickery. Na každé straně je dvojice symetrických skoků, kde je vždy jeden velký a vedle něj jeden malý. Každý si tak bude moct najezdit všechny jeho oblíbené triky, pořádně se proletět nebo si dát jen malý skok na pohodu. Určitě se také sluší zmínit, že kickery mají grafický kabátek od Adama Zimmermanna (@iamrushdog)  a vypadají naprosto luxusně! Co se týče zbytku překážek, tak se lehce proházel setup, ale jinak jsou tam překážky, které znáš. Místňáci teď budou určitě remcat, že na vodě není funbox a pussybox a mají pravdu. Nicméně úplně nový celoplastový pussybox i funbox je vyrobený a čeká se jenom na polystyreny. V Hradci se tak postupně staré překážky vyměňují za nové celoplasty, které jsou ve všech ohledech lepší a hlavně bezpečnější. Tak jako tak je na otvíračce na vodě celkem 13 překážek což už je hodně slušný setup!

Co se také v Hradci dál vyvíjí je místní kuchyně. Letos se tak můžeš těšit na nová jídla z vymazleného menu, co si pro tebe kluci připravili. Samozřejmě nebude chybět půjčovna a aktuální ceník najdeš už teď na webu HK. Pro zájemce navíc do 1.6. probíhá akce na sezónku, která je o 3500,- kč levnější. Spaní v areálu funguje stejně jako minulý rok, takže můžeš v klidu složit hlavu v autě na parkáči nebo si postavit stan. Otvíračka bude jak jinak hlavně o ježdění, ale večer se klasicky posedí a pokecá u baru. Později v létě se pak v areálu můžeš těšit na další akce, testovačky nebo kempy, ale o tom zase někdy jindy. Pokud chceš být v obraze v tom, co se kde za akce plánuje, tak se určitě koukni do našeho FR kalendáře wake akcí. Je skvělý, že se postupně otevírají další a další vleky, tak se o víkendu neválej doma a radši se jdi sklouznout!

Dalšá fotky z minulé sezóny od @jn.portraits

Na mole nebude chybět

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články