Víme, jak bude vypadat otvíračka Wake Portu!

Další víkend znamená další sérii otvíraček! Tentokrát se podíváme na to, jak bude probíhat ta na Wake Portu. Zjistili jsme pro tebe všechny důležité informace, tak se na to pojďme podívat.

Otevření Wake Portu bude zajímat hlavně nás všechny z okolí Prahy. Vytáhněte prkna ze skříní, protože zajezdit si zase po roce na velkém vleku, by ti rozhodně nemělo utéct! Navíc se sejde celá naše komunita, pokecáme, zajezdíme si a hlavně si po zimě užijeme parádní víkend u vody. 

Kolotoč se nám na Wake Portu roztočí už v pátek 21.4. od 15:00 a jezdit budeme moc až do 19:00. Svést se samozřejmě budeš moct i o víkendu, a to oba dny od 12:00 do 19:00. To znamená, že si každý krásně vybere nebo si můžeš dát rovnou celý víkend ježdění. 

Hlavním lákadlem bude samozřejmě velký vlek, kde na tebe čekají i všechny překážky co znáš z minulé sezóny. Malé vleky pak budou k dispozici až od května. Jízdné tě to bude stát stejně jako minulý rok, takže žádné další zvyšování cen nečekej.

Zbytek areálu bude také normálně v provozu, takže se budeš moct těšit na tvoje nejoblíbenější jídla a pití. Normálně pojede i půjčovna a není ani problém v areálu přespat. Dokonce i to počasí zatím hlásí hezké, tak by nám to nemělo nic zkazit!

Zbytek dubna a v květnu je pak plán jezdit o víkendech a pokud to počasí dovolí, tak i vybrané všední dny. Stejně jako u ostatních areálů i tady platí ideálně sledovat sociální sítě a web, kde se dozvíš aktuální info.

Na co se můžeš těšit v nové sezóně?

Letos tě na Probošťáku čeká i celá řada novinek. Již příští týden budou v areálu k dispozici dvě nabíječky na elektroauta. Půjčovna dostala novou výbavu v podobě prken, helem a vest. Přibylo víc wakeskateů a nově si můžeš půjčovat i paddleboardy.

Z toho, co nás letos ještě čeká je nová venkovní převlékárna. Své osobní věci si budeš moct zamknout do skříněk, ve kterých si zároveň budeš moct nabít telefon nebo třeba počítač a přibude celá nová relax/office zóna. Takže představy o tom, že si v létě dáš pár koleček na vleku, uděláš něco málo do práce a půjdeš zase jezdit, budou zase o něco reálnější!

Samozřejmě budou pokračovat i dětské školičky a příměstské tábory. Budeš si moct domluvit individuální trénink na wake a k dispozici budou i lekce jógy. V červenci a srpnu se navíc bude jezdit každý den první hodinu pomalejší rychlostí, takže bude ideální příležitost, tam konečně dotáhnout tu partu kámošů, kterou přemlouváš už roky nebo natrénovat, co ti nejde.

Máme se prostě na co těšit, tak nezapomeň dorazit na otvíračku a rozjet novou sezónu ve velkém!

O víkendu si konečně zajezdí

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podívali jsme se pod pokličku značky Flamenell!

Flamenell je značka, kterou hrdě reprezentuje komunita holek, co milují všechny board sporty! Každou chvíli pořádají nějakou akci, kemp nebo minimálně fandí všem holkám co jezdí a podporují naši komunitu. Vždycky na sobě mají něco z jejich parádního oblečení, ale ani tam nezastavují. V článku jsme vyzpovídali zakladatelku Nelinou Veselou, tak si to dej!

Čekuj indoor wakepark v podání Rileyho Dillona a jeho edit "Free Agent"

Toronto uprostřed zimy rozhodně wakeboarding nekřičí, ale i tak se ho tam na konci ledna dočkali. V rámci výstavy lodí se tam totiž konal Indoor Wakeboard Canadian Championship! No a tam samozřejmě nesměl chybět ani Riley Dillon a Matt Bujok, kteří nám právě servírují jejich highlight video.

Sleduj v sobotu živě závody ze Siargao Wakeparku!

Závody uprostřed džungle! Přesně to si na sobotu připravil Siargao Wakepark a přijít o to nemusíme ani my, protože celou akci můžeš sledovat živě i z té naší betonové džungle. Čeká nás nabitý lineup světových jezdců a setup složený z betonového poolgapu, kickeru a trubky. Závod začíná v 7 hodin ráno našeho času, takže ideální záležitost na koukání z postele!