Vlek Vanduo Marse otevírá první sezónu spolu s novým editem

Jestli se za poslední dobu Litva něčím proslavila, tak to jsou jedny z nejlepších wakeparků vůbec! Mezi parky jako je 313 nebo Wakeway se tuto sezónu přidal další vlek s názvem Vanduo Marse. Všichni víme, že čtení je jenom pro největší legendy a k masám lidí se nejlíp dostane video. Proto před pár dny jedno vyšlo ve spolupráci s Unitem, které nám celý vlek představí v největší parádě.

Zbrusu nový wakepark Vanduo Marse najdeš hned vedle města Kaunas. Jestli jsi alespoň z části stejná lopata na města jako já, tak ti spíš pomůže, že se to úplně blízko není a autem z Prahy to zabere cca 12h.  Lákavější je ale jednosměrná letenka, která vyjde bez prkna cca na litra.

Slyším teď tvůj hlásek v hlavě, proč bychom vůbec měli chtít do Vanduo Marse jezdit? Těch důvodů mám hned 15 a všechno to jsou krásné nové překážky od Unitu. Kdyby tohle nestačilo, tak k tomu rád přihodím i luxusně vypadající restauraci s výhledem na vlek a myslím, že si začínáme rozumět.

Má to ale zatím i své nevýhody. Chvíli bude trvat, než se vše na vleku vyladí a zatím v areálu chybí ubytko. To by ale mělo v příští sezóně taky být. Těžko pak budeš hledat podobný areál, který by vznikl v tak krátkém čase a hned do začátku nasadil na vodu takové poklady! Když si k tomu ještě přidáš možnost podívat se i na další vleky v Litvě nebo si dát pár výletů po zemi, tak výlet doma určitě obhájíš!

Samotný edit vznikl ve spolupráci s Unitem, který park vybavil po prasknutí s překážkami. Mezi nimi si najde jak úplný začátečník, tak i nejvyježděnější profíci. Do videa nám samozřejmě dali profíky, a proto se můžeš těšit na představení vleku od jmen jako je Felix Georgii, Alex L. AulbachRyan Peacock a někdo konečně za holky - Claudia Pagnini.

Tahle parta v areálu strávila nějaký ten den a za tu dobu vlek řádně otestovali. Na ježdění samozřejmě nešetřili a vše obohatili o svůj styl a nebáli se toho ani po trikové stránce. Park je oproti překážkám, co známe poměrně zajímavý a přináší řadu novinek z Unit line-upu. Za nás je to další parádní vlek a máme velkou radost, jak nám wakeboarding roste před očima!

Celé video si můžete vychutnat na IGTV nebo na FB Unitu.

Sepsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.