Vytvořili jsme pro vás mapu wakeparků

Začátkem letošní wake sezóny jsme si dali úkol vytvořit mapu všech vodních vleků stejně, jak jste zvyklí z mapy snowparků. Rozhodli jsme se zmapovat celé Česko, Slovensko a do budoucna chceme přidat i zahraniční vleky v dojezdové vzdálenosti z naší zemičky.

Jako médiu cítíme potřebu, ale zároveň také chceme dát lidem co nejlepší přehled o tom, jak vypadá wakeová scéna u nás na Slovensku a v zahraničí. Do toho samozřejmě patří i info o tom, kde všude si můžete zajezdit a jak vleky vypadají. Proto jsem chtěli tyto informace ucelit a dát je na jedno místo, kde k nim bude mít každý přístup. Vznikla tak sekce Wakeparky. Tam najdete velkou mapu s areály s výpisem všech vleků. Každý areál má navíc svoji podstránku, kde najdete potřebné informace a vyberete si, na kterém vleku si chcete zajezdit.

Na jednotlivých stránkách areálů najdete informace o jeho lokaci, typu vleku a jak to tam celkově vypadá. Po krátkém odstavci najdete menší mapu, přesnou adresu a odkaz na webové stránky areálu. V další sekci najdete fotky a v dnešní době nesmí chybět ani odkazy na sociální sítě vleku, kde najdete nejaktuálnější informace a fotky. Hodit se vám také může předpověď počasí na následují dny.

Seznam areálů najdete ve zjednodušené formě i na našem instagramu uložené mezi ig story. Tam jsou areály odděleny na velké a malé vleky. Najdete tam hlavně adresu, která je na cestách nejdůležitější, a informaci o typu vleku.

Ukázka IG seznamu wakeparků

Na mapě chceme dál pracovat a vylepšit ji. Určitě jsou prvky, které bychom rádi na mapu přidali, ale i takhle může být lidem užitečná. Doufáme, že se Vám mapa líbí a bude se vám někdy hodit. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Timo Kapl x Jules Charraud Above the clouds

Timo Kapl a Jules Charraud mají na kontě nový edit s názvem Above the clouds. Tentokrát si kluci z Ronix teamu zajezdili v 313 Cable parku v Litvě. Video začíná pohodovým tempem, ale na pořádné triky taky nemusíte čekat dlouho. Dostanete tak do těle ideální dávku wakeu, aby vás to hecovalo jezdit a zlepšovat se!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Dom Hernler si projel Salzburg v novém editu Sound of Wake

Dom Hernler má za sebou další úspěšný projekt RedBullem. Tentokrát si zajezdil v Salzburgu a dostal se tam i na hodně zajímavá místa. Těšit se tak můžete na dost povedené video, co se jen tak nevidí!