Vytvořili jsme pro vás mapu wakeparků

Začátkem letošní wake sezóny jsme si dali úkol vytvořit mapu všech vodních vleků stejně, jak jste zvyklí z mapy snowparků. Rozhodli jsme se zmapovat celé Česko, Slovensko a do budoucna chceme přidat i zahraniční vleky v dojezdové vzdálenosti z naší zemičky.

Jako médiu cítíme potřebu, ale zároveň také chceme dát lidem co nejlepší přehled o tom, jak vypadá wakeová scéna u nás na Slovensku a v zahraničí. Do toho samozřejmě patří i info o tom, kde všude si můžete zajezdit a jak vleky vypadají. Proto jsem chtěli tyto informace ucelit a dát je na jedno místo, kde k nim bude mít každý přístup. Vznikla tak sekce Wakeparky. Tam najdete velkou mapu s areály s výpisem všech vleků. Každý areál má navíc svoji podstránku, kde najdete potřebné informace a vyberete si, na kterém vleku si chcete zajezdit.

Na jednotlivých stránkách areálů najdete informace o jeho lokaci, typu vleku a jak to tam celkově vypadá. Po krátkém odstavci najdete menší mapu, přesnou adresu a odkaz na webové stránky areálu. V další sekci najdete fotky a v dnešní době nesmí chybět ani odkazy na sociální sítě vleku, kde najdete nejaktuálnější informace a fotky. Hodit se vám také může předpověď počasí na následují dny.

Seznam areálů najdete ve zjednodušené formě i na našem instagramu uložené mezi ig story. Tam jsou areály odděleny na velké a malé vleky. Najdete tam hlavně adresu, která je na cestách nejdůležitější, a informaci o typu vleku.

Ukázka IG seznamu wakeparků

Na mapě chceme dál pracovat a vylepšit ji. Určitě jsou prvky, které bychom rádi na mapu přidali, ale i takhle může být lidem užitečná. Doufáme, že se Vám mapa líbí a bude se vám někdy hodit. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.