Vytvořili jsme pro vás mapu wakeparků

Začátkem letošní wake sezóny jsme si dali úkol vytvořit mapu všech vodních vleků stejně, jak jste zvyklí z mapy snowparků. Rozhodli jsme se zmapovat celé Česko, Slovensko a do budoucna chceme přidat i zahraniční vleky v dojezdové vzdálenosti z naší zemičky.

Jako médiu cítíme potřebu, ale zároveň také chceme dát lidem co nejlepší přehled o tom, jak vypadá wakeová scéna u nás na Slovensku a v zahraničí. Do toho samozřejmě patří i info o tom, kde všude si můžete zajezdit a jak vleky vypadají. Proto jsem chtěli tyto informace ucelit a dát je na jedno místo, kde k nim bude mít každý přístup. Vznikla tak sekce Wakeparky. Tam najdete velkou mapu s areály s výpisem všech vleků. Každý areál má navíc svoji podstránku, kde najdete potřebné informace a vyberete si, na kterém vleku si chcete zajezdit.

Na jednotlivých stránkách areálů najdete informace o jeho lokaci, typu vleku a jak to tam celkově vypadá. Po krátkém odstavci najdete menší mapu, přesnou adresu a odkaz na webové stránky areálu. V další sekci najdete fotky a v dnešní době nesmí chybět ani odkazy na sociální sítě vleku, kde najdete nejaktuálnější informace a fotky. Hodit se vám také může předpověď počasí na následují dny.

Seznam areálů najdete ve zjednodušené formě i na našem instagramu uložené mezi ig story. Tam jsou areály odděleny na velké a malé vleky. Najdete tam hlavně adresu, která je na cestách nejdůležitější, a informaci o typu vleku.

Ukázka IG seznamu wakeparků

Na mapě chceme dál pracovat a vylepšit ji. Určitě jsou prvky, které bychom rádi na mapu přidali, ale i takhle může být lidem užitečná. Doufáme, že se Vám mapa líbí a bude se vám někdy hodit. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!

Rozhovor s Charliem o španělském pokladu jménem Lunar cable park!

Velká nevýhoda ježdění na wakeu v Česku je to, že v zimě máme smůlu. Charlie s Ali a další srdcaři na to mají jednoduchý řešení. Prostě zvednou kotvy a vyrazí někam do tepla. Jednou ze skvělých možností je Lunar cable park, na který se podíváme v dnešním článku a rozhovoru s Charliem.