Wake Ejpovice mají druhý vlek!

Ejpovice jedou ve velkým, a to jak v progresu lidí na vodě, tak i ve vylepšování parku jako takového. K současnému setupu jim teď navíc přibyl druhý malý vlek, což otevírá ještě další možnosti, co jde v areálu vymyslet, ale hlavně kolik lidí si bude moct zajezdit!

Pokud jste se někdy snažili zarezervovat hodinu v Ejpovicích, tak víte, že to úplně jednoduché není. Vlek je každou chvíli plný, protože tam je super vlek s ještě lepší partou. Tenhle problém snad ale vyřeší přírůstek v podobě druhého malého vleku! Sloupy už stojí, všechno je seřízené a vlek tak oficiálně ready na první jezdce.

nový malý vlek

Startovací molo najdeš u zadního sloupu starého vleku a jezdit budeš až na druhou stranu vodní nádrže. Vlek je o něco delší než původní se zhruba 240 metry a s klasickou výškou lana 9 metrů. V nejbližší době se můžete těšit i na první překážky, který budou jednoduší než ty na prvním vleku. Hlavně tak vzniknul v areálu další prostor, kam se můžou dávat nové překážky, takže se určitě dočkáme i dalších novinek! 

přibližné umístění nového vleku

Pokud jsi v Ejpovicích ještě nebyl, tak teď je ta správná chvíle. Ježdění na obou vlecích si můžeš zarezervovat na tomhle odkaze a pak už jenom dorazit a užít si to!

o novinky se podělil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.