Wake Ejpovice mají druhý vlek!

Ejpovice jedou ve velkým, a to jak v progresu lidí na vodě, tak i ve vylepšování parku jako takového. K současnému setupu jim teď navíc přibyl druhý malý vlek, což otevírá ještě další možnosti, co jde v areálu vymyslet, ale hlavně kolik lidí si bude moct zajezdit!

Pokud jste se někdy snažili zarezervovat hodinu v Ejpovicích, tak víte, že to úplně jednoduché není. Vlek je každou chvíli plný, protože tam je super vlek s ještě lepší partou. Tenhle problém snad ale vyřeší přírůstek v podobě druhého malého vleku! Sloupy už stojí, všechno je seřízené a vlek tak oficiálně ready na první jezdce.

nový malý vlek

Startovací molo najdeš u zadního sloupu starého vleku a jezdit budeš až na druhou stranu vodní nádrže. Vlek je o něco delší než původní se zhruba 240 metry a s klasickou výškou lana 9 metrů. V nejbližší době se můžete těšit i na první překážky, který budou jednoduší než ty na prvním vleku. Hlavně tak vzniknul v areálu další prostor, kam se můžou dávat nové překážky, takže se určitě dočkáme i dalších novinek! 

přibližné umístění nového vleku

Pokud jsi v Ejpovicích ještě nebyl, tak teď je ta správná chvíle. Ježdění na obou vlecích si můžeš zarezervovat na tomhle odkaze a pak už jenom dorazit a užít si to!

o novinky se podělil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.