Wake Ejpovice mají druhý vlek!

Ejpovice jedou ve velkým, a to jak v progresu lidí na vodě, tak i ve vylepšování parku jako takového. K současnému setupu jim teď navíc přibyl druhý malý vlek, což otevírá ještě další možnosti, co jde v areálu vymyslet, ale hlavně kolik lidí si bude moct zajezdit!

Pokud jste se někdy snažili zarezervovat hodinu v Ejpovicích, tak víte, že to úplně jednoduché není. Vlek je každou chvíli plný, protože tam je super vlek s ještě lepší partou. Tenhle problém snad ale vyřeší přírůstek v podobě druhého malého vleku! Sloupy už stojí, všechno je seřízené a vlek tak oficiálně ready na první jezdce.

nový malý vlek

Startovací molo najdeš u zadního sloupu starého vleku a jezdit budeš až na druhou stranu vodní nádrže. Vlek je o něco delší než původní se zhruba 240 metry a s klasickou výškou lana 9 metrů. V nejbližší době se můžete těšit i na první překážky, který budou jednoduší než ty na prvním vleku. Hlavně tak vzniknul v areálu další prostor, kam se můžou dávat nové překážky, takže se určitě dočkáme i dalších novinek! 

přibližné umístění nového vleku

Pokud jsi v Ejpovicích ještě nebyl, tak teď je ta správná chvíle. Ježdění na obou vlecích si můžeš zarezervovat na tomhle odkaze a pak už jenom dorazit a užít si to!

o novinky se podělil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!

Co přinese letošní série Junior Wake Tour?

Tato série se na našem rybníčku objevila minulý rok a hned za první sezónu si díky ní zazávodilo, a hlavně zajezdilo spoustu dětí! Junior Wake Tour se letos vrací se stejnou myšlenkou uspořádat pro děti i rodiče závody, kde nepůjde jen o vyhrávání, ale hlavně o radost z wakebordingu, kamarády a nové zážitky! Pojďme se společně podívat na to, co nás tento rok čeká.