Wake Park Merkur je v provozu!

Po povedené otevíračce, která proběhla tento víkend, konečně začíná nová sezóna! Co na vleku přibylo nového a na co všechno se můžeme letos těšit se podíváme v tomto článku.

Jihomoravský Wake Park Merkur je od pátku 1.5. v provozu! Zatím je třeba se on-line registrovat, ale to určitě nikoho neodradí. Po předchozí domluvě a rezervaci budou k dispozici všechny 3 vleky. Na velkém vleku je v rozmístěno celkem 17 překážek ve zbrusu novém setupu, takže se nudit rozhodně nebudete!
V parku také platí klasická opatření, takže roušky s sebou a poctivě dodržovat dvou metrový rozestup. Zatím nebude v provozu šatna ani sprcha. Zato toalety v parku fungují a budou stejně jako celý areál pravidelně dezinfikovány. Až do rozvolnění vládních opatření se neohřejete v sauně, ani si nepůjčíte neopren, ale voda už má příjemných 17 °C, takže to ve slunečných dnech zvládnete v klidu i bez neoprenu.
Pro letošní sezónu přibydou k novému setupu ještě 2 nové překážky! Je to Double Step Table a pěkně zakřivený Bumb Slider. No a když je ten kulatý rok, tak na vodu letos umístí ještě jedno velké překvapení, ale o tom až příště.
I letos budou na vleku pokračovat s populárními hodinami pro začátečníky a děti, kdy jezdí první hodinu s vlekem o něco pomaleji, aby se všechno učilo o to líp. Můžete se také přihlásit na Wake Kemp, které měli loni obrovský úspěch, nebo si rezervovat soukromou výuku se zkušeným trenérem. Na kempu Vás kromě jízdy na wakeu naučí jezdit na wakeskatu, hydrofoilu, longboardu, SUPu, zacvičíte si jógu, nebo se naučíte správně dýchat.

Rozhodně novinek na Merkuru není málo a my už se teď těšíme, co všechno nám tahle nadupaná sezóna přinese!

Zveřejnil

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.