Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Sportovní areál v České Lípě zná asi každý. Místní vlek vládne wakeboardingu na severu a najdeš tam hned 4 dvousloupé vleky. Ty zaručují, že si na nich zajezdí každý od úplného začátečníka až pro léty prověřeného profíka. Krom wakeu v areálu také najdeš řadu dalších sportů a kamarádskou partu lidí.

V tuto chvíli jsou v provozu všechny vleky, ale překážky zatím najdeš jen na třech z nich. Na prvním vleku pro úplné začátečníky je pravý a levý kicker s malou easyduhou. Na druhém vleku je zatím jenom easybox a na velkém vleku najdeš bigdick, upbox a rooftop. Dohromady je tedy v areálu 7 překážek a na dalších se poctivě maká!

aktuální setup

Do finálního setupu na letošní sezónu se můžeme těšit ještě na oboustranný funbox, oboustranný kicker, pussybox a trubku. Dohromady tak bude v areálu 11 překážek odstupňovaných od nejlehčích po nejtěžší a tím bude moct člověk postupně růst a zlepšovat se. Vznikne i jeden vlek, který bude mít všechny překážky oboustranné, a tak budeš moct trénovat svoje triky na všechny strany a způsoby. Velké překážky navíc dostanou nové plasty, takže se budeš klouzat jako po másle a bude to i o to bezpečnější.

V areálů zůstává možnost kempování a přibude i nová chill zóna pro rodiny. Bude tam večerka v 10h a zákaz hlasité hudby. Oddělí se tak lidi, co se chtějí večer bavit a ty co se chtějí v klidu vyspat. Samozřejmostí je i bar, kde si dáš všechno od jídla až po pití a nově ti od pátku do neděle připraví i snídaně. Budeš se tam prostě mít jak v bavlnce a nemusíš se o nic starat.

Všechny nabízené sporty jako je beach volejbal, ping-pong nebo minigolf jsou v provozu a pokud bude volno, tak si můžeš zahrát i zdarma. Děti se navíc můžou vyřádit ve velkém 3D bludišti se skluzavkou.

Na co se můžeš těšit i v nové sezóně jsou akce, o které se postará vlek ve spolupráci s partou Bejk Roll. Ti mají na svědomí loňský povedený závod a letos to bude ještě zajímavější. Dočkáme se závodů, kempů a dalších akcí, na kterých bys neměl chybět! Komunita na vleku je zákeřná... Pohltí tě jako magnet a jenom těžko se ti bude chtít jinam.

Pokud si chceš zajezdit a nevíš kam, tak s Wake sport areálem v České Lípě neuděláš chybu. Před jízdou si nezapomeň udělat rezervaci přes jejich systém na webu, svolej partu a rovnou na vodu! Pokud tě o areálu zajímá víc informací, tak se podívej do naší mapy wakeparků, kde se dozvíš všechno potřebné.

Osobně testoval a napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Víme, co nás zítra čeká od LANGENFELD OPEN a kde to sledovat!

LANGENFELD OPEN je jeden z největších světových závodů, které nás letošní sezónu čekají. Koná se v sobotu 21. 5. 2022, kde jinde než ve Wasserski Langenfeld v Německu. Na akci se už netrpělivě klepe 49 chlapů, 15 žen a poperou se o prize money 10 000 dolarů. Dalším velkým tahákem je i šíleně upravený setup, na kterým budou padat neskutečné věci! Tenhle závod by měl vidět každý koho wake alespoň trochu zajímá, tak čti dál, ať víš, nás čeká.

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!