Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Sportovní areál v České Lípě zná asi každý. Místní vlek vládne wakeboardingu na severu a najdeš tam hned 4 dvousloupé vleky. Ty zaručují, že si na nich zajezdí každý od úplného začátečníka až pro léty prověřeného profíka. Krom wakeu v areálu také najdeš řadu dalších sportů a kamarádskou partu lidí.

V tuto chvíli jsou v provozu všechny vleky, ale překážky zatím najdeš jen na třech z nich. Na prvním vleku pro úplné začátečníky je pravý a levý kicker s malou easyduhou. Na druhém vleku je zatím jenom easybox a na velkém vleku najdeš bigdick, upbox a rooftop. Dohromady je tedy v areálu 7 překážek a na dalších se poctivě maká!

aktuální setup

Do finálního setupu na letošní sezónu se můžeme těšit ještě na oboustranný funbox, oboustranný kicker, pussybox a trubku. Dohromady tak bude v areálu 11 překážek odstupňovaných od nejlehčích po nejtěžší a tím bude moct člověk postupně růst a zlepšovat se. Vznikne i jeden vlek, který bude mít všechny překážky oboustranné, a tak budeš moct trénovat svoje triky na všechny strany a způsoby. Velké překážky navíc dostanou nové plasty, takže se budeš klouzat jako po másle a bude to i o to bezpečnější.

V areálů zůstává možnost kempování a přibude i nová chill zóna pro rodiny. Bude tam večerka v 10h a zákaz hlasité hudby. Oddělí se tak lidi, co se chtějí večer bavit a ty co se chtějí v klidu vyspat. Samozřejmostí je i bar, kde si dáš všechno od jídla až po pití a nově ti od pátku do neděle připraví i snídaně. Budeš se tam prostě mít jak v bavlnce a nemusíš se o nic starat.

Všechny nabízené sporty jako je beach volejbal, ping-pong nebo minigolf jsou v provozu a pokud bude volno, tak si můžeš zahrát i zdarma. Děti se navíc můžou vyřádit ve velkém 3D bludišti se skluzavkou.

Na co se můžeš těšit i v nové sezóně jsou akce, o které se postará vlek ve spolupráci s partou Bejk Roll. Ti mají na svědomí loňský povedený závod a letos to bude ještě zajímavější. Dočkáme se závodů, kempů a dalších akcí, na kterých bys neměl chybět! Komunita na vleku je zákeřná... Pohltí tě jako magnet a jenom těžko se ti bude chtít jinam.

Pokud si chceš zajezdit a nevíš kam, tak s Wake sport areálem v České Lípě neuděláš chybu. Před jízdou si nezapomeň udělat rezervaci přes jejich systém na webu, svolej partu a rovnou na vodu! Pokud tě o areálu zajímá víc informací, tak se podívej do naší mapy wakeparků, kde se dozvíš všechno potřebné.

Osobně testoval a napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!

Čeká nás BejkRoll Challenge 2021 & WakeGang NightRide

Další zajímavá akce klepe na dveře! Příští sobotu se pojede druhý ročník BejkRoll Challenge 2021 a letos přibude i noční ježdění WakeGang NightRide! Všechno, co potřebuješ vědět se dozvíš v našem článku.