WakePort otvírá na velikonoční víkend

S rostoucí teplotou přibývá i počet otevřených wakeparků a tento svátky obalený víkend se přidá WakePort! Podíváme se na to, co je pro nás v areálu připravené a jak bude otevřeno.

Hned je ten svět hezčí, když se začíná oteplovat a vleky roztáčí svá kola. Slušnou dávku radosti nám poprvé minulý rok přinesl i WakePort v Brandýse nad Labem. Tento areál letos otevírá již tuto sobotu 16.4. a pojede celý víkend a i přes Velikonoční pondělí. Pomlázku tak letos zabal k prknu a pojď si užít prodloužený víkend k vodě! Vlek bude mít otevřeno všechny 3 dny od 12h do 19h.

K dispozici pro nás bude všechno na co jsme zvyklí z minulé sezóny. Pojede samozřejmě velký vlek a pokud bude zájem o malý vlek, tak to není problém domluvit. Na vodě na nás čekají všechny překážky, co známe. Pokud ti ještě chybí nějaké vybavení, tak tě dovybaví místní půjčovna. Vynechat nesmíme ani kuchyň, na kterou netrpělivě celou zimu čekal kdejaký labužník. Ta bude vařit jako o závod, aby všechny naše hladové krky nabažila. Pro nadšence nebude chybět ani možnost přespání, takže jestli je někdo ready na víkend u vody, tak jsou brány otevřeny! Ceny budou podle klasického ceníku, který můžeš najít na webu vleku.

Jak bude otevřený vlek dál? Od otvíračky areál pojede každý víkend a samozřejmě bude hrát velkou roli počasí. Pokud bude hezky a teplo, tak se možná svezeme i v týdnu. To všechno ukáže čas a nejlépe budeš informovaný, když budeš krom čtení Freerideu sledovat i socky WakePortu (Facebook, Instagram).


Toť vše z naší pozvánky na WakePort. Jestli chceš přesně vědět, co dalšího nás tuto sezónu čeká, tak se podívej na náš nový kalendář wake akcí. Tam přehledně najdeš všechny naplánované akce a základní informace k nim. Pokud by ti tam náhodou něco chybělo, tak nám určitě dej vědět a my tam akci rádi doplníme.

Pomlázku za hrazdičku vymění

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.