Wakeskate peklo "alles gut"

Všechno je dobrý, máme tady po nějaké době další wakeskate edit! Tentokrát se o něj postaral Maxime Giry, dal mu název "alles gut" a rozhodně se máš na co těšit!

Wakeskate editů není tolik kolik bychom si asi přáli, ale naštěstí ty, co vychází nám to většinou vynahradí. "Alles gut" je parádička, kterou kluci natočili ve francouzském Wakeparku Izon. V hlavní roli v editu řádí Maxime Giry, ale svůj um na skatu ukázal i Yohan Nillias, Felix Georgii a Herve Puyol.

Nejvíc se parta vyřádila na bi-level sekci vleku, kde padal jeden nesmysl za druhým. Dokonce vyšel i rail to rail, který se na skateu jen tak nevidí! Svoji pozornost dostala i lifestyle část editu s lehkou alko pauzou na odlehčení a v druhé polovině videa se pokračovalo v dobře zajetých kolejích wakeskatingu. Sečteno podtrženo je "Alles gut" příjemný edit plný pořádných triků, který by ti rozhodně neměl uniknout.

Maxime Giry X Unit-parktech

U Maxima ještě chvíli zůstaneme, protože nedávno vydal s jednou z největších značek na překážky UNIT svou druhou překážku! Na překážky pro wakeskate se občas v parcích zapomíná, a proto je skvělé, když nějaká další vznikne! Překážka vypadá jednoduše, ale v tom je přesně to kouzlo. Malý kicker z kterého dopadáte do příjemného dopadu. Mezitím bedna, kde jsou na stranách copingy a má ideální výšku od vody. Na wake to už asi takové labůžo nebude, ale na skate nic víc nepotřebuješ! Teď už jenom doufat, že se buď tahle překážka, nebo něco podobného objeví i na českém rybníčku. 

"EVOLUTION BRINGS CREATIVITY TO LIFE. I WANTED TO CREATE A FEATURE THAT DISPLAYS OUR SPORT WHERE IT IS TODAY. A STEEP KICKER + REAL COPINGS, TO LOCK IN AND POP WITH SKATE NUBS AND TRANSITION PARTS FOR SMOOTH LANDINGS MAKE THIS WAKESKATE FEATURE UNIQUE AND OPEN THE DOOR FOR NEW TRICKS."
Maxime Giry | Unit-parktech

Vytáhl z kouzelného klobouku

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!