Wakeskate peklo "alles gut"

Všechno je dobrý, máme tady po nějaké době další wakeskate edit! Tentokrát se o něj postaral Maxime Giry, dal mu název "alles gut" a rozhodně se máš na co těšit!

Wakeskate editů není tolik kolik bychom si asi přáli, ale naštěstí ty, co vychází nám to většinou vynahradí. "Alles gut" je parádička, kterou kluci natočili ve francouzském Wakeparku Izon. V hlavní roli v editu řádí Maxime Giry, ale svůj um na skatu ukázal i Yohan Nillias, Felix Georgii a Herve Puyol.

Nejvíc se parta vyřádila na bi-level sekci vleku, kde padal jeden nesmysl za druhým. Dokonce vyšel i rail to rail, který se na skateu jen tak nevidí! Svoji pozornost dostala i lifestyle část editu s lehkou alko pauzou na odlehčení a v druhé polovině videa se pokračovalo v dobře zajetých kolejích wakeskatingu. Sečteno podtrženo je "Alles gut" příjemný edit plný pořádných triků, který by ti rozhodně neměl uniknout.

Maxime Giry X Unit-parktech

U Maxima ještě chvíli zůstaneme, protože nedávno vydal s jednou z největších značek na překážky UNIT svou druhou překážku! Na překážky pro wakeskate se občas v parcích zapomíná, a proto je skvělé, když nějaká další vznikne! Překážka vypadá jednoduše, ale v tom je přesně to kouzlo. Malý kicker z kterého dopadáte do příjemného dopadu. Mezitím bedna, kde jsou na stranách copingy a má ideální výšku od vody. Na wake to už asi takové labůžo nebude, ale na skate nic víc nepotřebuješ! Teď už jenom doufat, že se buď tahle překážka, nebo něco podobného objeví i na českém rybníčku. 

"EVOLUTION BRINGS CREATIVITY TO LIFE. I WANTED TO CREATE A FEATURE THAT DISPLAYS OUR SPORT WHERE IT IS TODAY. A STEEP KICKER + REAL COPINGS, TO LOCK IN AND POP WITH SKATE NUBS AND TRANSITION PARTS FOR SMOOTH LANDINGS MAKE THIS WAKESKATE FEATURE UNIQUE AND OPEN THE DOOR FOR NEW TRICKS."
Maxime Giry | Unit-parktech

Vytáhl z kouzelného klobouku

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Víme, co nás zítra čeká od LANGENFELD OPEN a kde to sledovat!

LANGENFELD OPEN je jeden z největších světových závodů, které nás letošní sezónu čekají. Koná se v sobotu 21. 5. 2022, kde jinde než ve Wasserski Langenfeld v Německu. Na akci se už netrpělivě klepe 49 chlapů, 15 žen a poperou se o prize money 10 000 dolarů. Dalším velkým tahákem je i šíleně upravený setup, na kterým budou padat neskutečné věci! Tenhle závod by měl vidět každý koho wake alespoň trochu zajímá, tak čti dál, ať víš, nás čeká.

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!