Wakeskate šílenost Obscure Decade od Daniela Granta

Je to už 10 let co vznikl první pro model wakeskateu TAO. Za ten je samozřejmě zodpovědný Liquid Force v hlavní roli s Danielem Grantem. No a jak jinak oslavit takové kulatiny než sakra dobrým editem!

Za 10 let života želváka Daniela Granta se toho stalo hodně. Vyhrál skoro všechno, co mu přišlo pod ruku, natočil nespočet vidí, filmů a editů a taky vznikly jeho promodely TAO. První to byl wakeskate v roce 2012 a o pár let později následoval i wakeboard a vázko, které nesou stejné jméno. Za tu dobu si sérii prken oblíbil kdejaký fajnšmekr klouzání po vodě, ale Daniel Grant za tu dobu nejspíš stihl zaprodat celou svoji duši. To, co na wakeskatu totiž dokáže vykouzlit, by nemělo být reálné, ale o to větší radost je se na něj dívat! To přesně nám dopřeje film Obscure Decade, který i tebe v 10 minutách utvrdí v tom, že Daniel Grant není úplně v pořádku. My jenom doufáme, že podobný drive a nadšení mu vydrží minimálně dalších 10 let, protože je vidět, jak moc ho tenhle sport i po tolika letech baví, a to je stejně to nejdůležitější.

Pokud by tě toho zajímalo o Danielovi ještě víc, tak určitě koukni na jeho webovky www.waketao.com, kde najdeš další videa, výsledky závodů a další perličky z jeho života.

Na přednášce místo zápisků psal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.