Wakeskate šílenost Obscure Decade od Daniela Granta

Je to už 10 let co vznikl první pro model wakeskateu TAO. Za ten je samozřejmě zodpovědný Liquid Force v hlavní roli s Danielem Grantem. No a jak jinak oslavit takové kulatiny než sakra dobrým editem!

Za 10 let života želváka Daniela Granta se toho stalo hodně. Vyhrál skoro všechno, co mu přišlo pod ruku, natočil nespočet vidí, filmů a editů a taky vznikly jeho promodely TAO. První to byl wakeskate v roce 2012 a o pár let později následoval i wakeboard a vázko, které nesou stejné jméno. Za tu dobu si sérii prken oblíbil kdejaký fajnšmekr klouzání po vodě, ale Daniel Grant za tu dobu nejspíš stihl zaprodat celou svoji duši. To, co na wakeskatu totiž dokáže vykouzlit, by nemělo být reálné, ale o to větší radost je se na něj dívat! To přesně nám dopřeje film Obscure Decade, který i tebe v 10 minutách utvrdí v tom, že Daniel Grant není úplně v pořádku. My jenom doufáme, že podobný drive a nadšení mu vydrží minimálně dalších 10 let, protože je vidět, jak moc ho tenhle sport i po tolika letech baví, a to je stejně to nejdůležitější.

Pokud by tě toho zajímalo o Danielovi ještě víc, tak určitě koukni na jeho webovky www.waketao.com, kde najdeš další videa, výsledky závodů a další perličky z jeho života.

Na přednášce místo zápisků psal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

Máme tu pozvánku na další závod JWT a report z Wakeportu

Junior Wake Tour míří na svojí 4. zastávce do Polska do Wake Zone Stawiki! Řekneme si k závodu to nejdůležitější a taky se poohlédneme po minulé zastávce na Wakeportu.