Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Apricot Season - Dan Milstein

První se podíváme až k protinožcům do Austrálie do Queenslandu. Tam pečlivě natáčel a jezdil Dan Milstein přezdívaný také jako Wild Apricot. Divoký edit rozhodně je, protože narvat 6 měsíců do 2,5 minut není jen tak. Co vám z toho vznikne je až po okraj narvaný edit, z kterého nebudeš moct pustit oči! Dan potvrzuje, že to má v nohách a je radost se dívat. Dočkáš se jak na wakepark, tak části za lodí, a dokonce i jeden winch spot. Rozhodně doporučujeme počkat i na ender, který edit dovedl k dokonalosti!

Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal

V dalším editu se podíváme do KwaZulu-NatalJihoafrické republice. Tam si užíval Matti Buys a přitom sbíral clipy do svého videa. Čekají tě 3 minuty wakeskate porna a jedna minuta BTS záběrů s úvodem (pokud tě tlačí čas, tak začátek klidně přeskoč). Na editu ceníme i winch spot ze začátku videa, který už jenom samotný stojí za shlédnutí. Pak čekejte nesmysly na N-tou, které si vychutnáš i v krásných zpomalených záběrech.

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.

Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.