Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Apricot Season - Dan Milstein

První se podíváme až k protinožcům do Austrálie do Queenslandu. Tam pečlivě natáčel a jezdil Dan Milstein přezdívaný také jako Wild Apricot. Divoký edit rozhodně je, protože narvat 6 měsíců do 2,5 minut není jen tak. Co vám z toho vznikne je až po okraj narvaný edit, z kterého nebudeš moct pustit oči! Dan potvrzuje, že to má v nohách a je radost se dívat. Dočkáš se jak na wakepark, tak části za lodí, a dokonce i jeden winch spot. Rozhodně doporučujeme počkat i na ender, který edit dovedl k dokonalosti!

Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal

V dalším editu se podíváme do KwaZulu-NatalJihoafrické republice. Tam si užíval Matti Buys a přitom sbíral clipy do svého videa. Čekají tě 3 minuty wakeskate porna a jedna minuta BTS záběrů s úvodem (pokud tě tlačí čas, tak začátek klidně přeskoč). Na editu ceníme i winch spot ze začátku videa, který už jenom samotný stojí za shlédnutí. Pak čekejte nesmysly na N-tou, které si vychutnáš i v krásných zpomalených záběrech.

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nenech si v sobotu ujít závod RedBull WakeDuel 2022!

Máme před námi další závodní „svěťák“. Tentokrát se wakeboard špička sjela v jednom z nejlepších wakeparků vůbec a to do 313 Cable Parku v Litvě. Tam se totiž jede již tradiční RedBull WakeDuel! Těšit se můžeme opět na nervydrásající klání s jedním vítězem, kde proti sobě budou stát ti nejlepší z nejlepších. Tak se na to pojďme podívat pořádně.

JUNIOR WAKE TOUR v Györu se jede již příští sobotu

Je to tady, letošní první závod JUNIOR WAKE TOUR se pojede v sobotu 11. června ve Westside Cable Park, Györ. Máme se na co těšit, ale určitě bychom si měli i k první zastávce něco říct, ať víme, co nás čeká.