Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Apricot Season - Dan Milstein

První se podíváme až k protinožcům do Austrálie do Queenslandu. Tam pečlivě natáčel a jezdil Dan Milstein přezdívaný také jako Wild Apricot. Divoký edit rozhodně je, protože narvat 6 měsíců do 2,5 minut není jen tak. Co vám z toho vznikne je až po okraj narvaný edit, z kterého nebudeš moct pustit oči! Dan potvrzuje, že to má v nohách a je radost se dívat. Dočkáš se jak na wakepark, tak části za lodí, a dokonce i jeden winch spot. Rozhodně doporučujeme počkat i na ender, který edit dovedl k dokonalosti!

Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal

V dalším editu se podíváme do KwaZulu-NatalJihoafrické republice. Tam si užíval Matti Buys a přitom sbíral clipy do svého videa. Čekají tě 3 minuty wakeskate porna a jedna minuta BTS záběrů s úvodem (pokud tě tlačí čas, tak začátek klidně přeskoč). Na editu ceníme i winch spot ze začátku videa, který už jenom samotný stojí za shlédnutí. Pak čekejte nesmysly na N-tou, které si vychutnáš i v krásných zpomalených záběrech.

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články