Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Apricot Season - Dan Milstein

První se podíváme až k protinožcům do Austrálie do Queenslandu. Tam pečlivě natáčel a jezdil Dan Milstein přezdívaný také jako Wild Apricot. Divoký edit rozhodně je, protože narvat 6 měsíců do 2,5 minut není jen tak. Co vám z toho vznikne je až po okraj narvaný edit, z kterého nebudeš moct pustit oči! Dan potvrzuje, že to má v nohách a je radost se dívat. Dočkáš se jak na wakepark, tak části za lodí, a dokonce i jeden winch spot. Rozhodně doporučujeme počkat i na ender, který edit dovedl k dokonalosti!

Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal

V dalším editu se podíváme do KwaZulu-NatalJihoafrické republice. Tam si užíval Matti Buys a přitom sbíral clipy do svého videa. Čekají tě 3 minuty wakeskate porna a jedna minuta BTS záběrů s úvodem (pokud tě tlačí čas, tak začátek klidně přeskoč). Na editu ceníme i winch spot ze začátku videa, který už jenom samotný stojí za shlédnutí. Pak čekejte nesmysly na N-tou, které si vychutnáš i v krásných zpomalených záběrech.

Poslal na web

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!

Čeká nás BejkRoll Challenge 2021 & WakeGang NightRide

Další zajímavá akce klepe na dveře! Příští sobotu se pojede druhý ročník BejkRoll Challenge 2021 a letos přibude i noční ježdění WakeGang NightRide! Všechno, co potřebuješ vědět se dozvíš v našem článku.