Wesley Mark Jacobsen řádí v jeho nové helmě

Wesleyho zná asi každý wakeař. Je to jeden hlavních a klíčových členů party co si říká Space Mob. Tyhle blázni minulý rok ničili socky svým stylem v editech a pořád v tom pokračují. Ikonickou součástí stylu je i oblékání a u toho nemůže chybět FULL CUT helma od značky PRO-TEC a právě o ní je dnešní článek s editem.

Nebyl by to Wesley bez své helmy od PRO-TECu. Všichni víme, že helma dodává na vleku 10% rychlosti, 30% bezpečí ale hlavně nesmyslně moc stylu! Takovou parádu holt nemá na vodě každý. Bylo by asi i divné, kdyby Wesley neměl svůj promodel, když helmu s partou tak proslavil. Přilba si stále drží svůj 70's styl a dokonale se hodí k šílenému oblečení a deskám od Slingu. Je prostě vidět, že si to Wesley udělal podle sebe, a to je jenom dobře!

K uvedení vesty vznikl i krátký edit, který je natočený na Wesleyho home spotu Valdosta Wake Compound. Můžeš se těšit na rail to rail hity, styl až na strop, a hlavně butter na každé a z každé překážky. Je vidět, že Wesley si jede to své, co ho baví a čím se proslavil. Všude kde může tahá tail nebo nose a nakopne každou překážku přes kterou letí. Zase to krásně dokazuje, jak si každý ve freestyle sportu najde to své a může se odlišit.

Pokud tě helma zaujala, tak se o ni můžeš dozvědět víc na webu protecbrand.eu.

Vykouzlil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Otevření Cable Wake Parku Hradec Králové už v pátek!

Kolečko otvíraček se nám pomalu uzavírá a v Česku už se točí kolotočů několik. Tento víkend se otevře další z nich, a to Cable Wake Park Hradec Králové! Začne se jezdit už v pátek a sklouznout se budeš moct přes celý víkend až do pondělí. Máme pro tebe kompletní informace, tak čti dál.

Dej si rozhovor s Peacock Brothers!

Návštěva Peacock Brothers je skoro tady, a proto jsme si pro tebe připravili krátký rozhovor, kde si všechno ještě trochu přiblížíme! Začti se do našich sedmi otázek, které ti nastíní, jak kluci pracují na svých kempech a na co se můžeš už za necelé dva týdny těšit.