Wesley Mark Jacobsen řádí v jeho nové helmě

Wesleyho zná asi každý wakeař. Je to jeden hlavních a klíčových členů party co si říká Space Mob. Tyhle blázni minulý rok ničili socky svým stylem v editech a pořád v tom pokračují. Ikonickou součástí stylu je i oblékání a u toho nemůže chybět FULL CUT helma od značky PRO-TEC a právě o ní je dnešní článek s editem.

Nebyl by to Wesley bez své helmy od PRO-TECu. Všichni víme, že helma dodává na vleku 10% rychlosti, 30% bezpečí ale hlavně nesmyslně moc stylu! Takovou parádu holt nemá na vodě každý. Bylo by asi i divné, kdyby Wesley neměl svůj promodel, když helmu s partou tak proslavil. Přilba si stále drží svůj 70's styl a dokonale se hodí k šílenému oblečení a deskám od Slingu. Je prostě vidět, že si to Wesley udělal podle sebe, a to je jenom dobře!

K uvedení vesty vznikl i krátký edit, který je natočený na Wesleyho home spotu Valdosta Wake Compound. Můžeš se těšit na rail to rail hity, styl až na strop, a hlavně butter na každé a z každé překážky. Je vidět, že Wesley si jede to své, co ho baví a čím se proslavil. Všude kde může tahá tail nebo nose a nakopne každou překážku přes kterou letí. Zase to krásně dokazuje, jak si každý ve freestyle sportu najde to své a může se odlišit.

Pokud tě helma zaujala, tak se o ni můžeš dozvědět víc na webu protecbrand.eu.

Vykouzlil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.