Wesley Mark Jacobsen řádí v jeho nové helmě

Wesleyho zná asi každý wakeař. Je to jeden hlavních a klíčových členů party co si říká Space Mob. Tyhle blázni minulý rok ničili socky svým stylem v editech a pořád v tom pokračují. Ikonickou součástí stylu je i oblékání a u toho nemůže chybět FULL CUT helma od značky PRO-TEC a právě o ní je dnešní článek s editem.

Nebyl by to Wesley bez své helmy od PRO-TECu. Všichni víme, že helma dodává na vleku 10% rychlosti, 30% bezpečí ale hlavně nesmyslně moc stylu! Takovou parádu holt nemá na vodě každý. Bylo by asi i divné, kdyby Wesley neměl svůj promodel, když helmu s partou tak proslavil. Přilba si stále drží svůj 70's styl a dokonale se hodí k šílenému oblečení a deskám od Slingu. Je prostě vidět, že si to Wesley udělal podle sebe, a to je jenom dobře!

K uvedení vesty vznikl i krátký edit, který je natočený na Wesleyho home spotu Valdosta Wake Compound. Můžeš se těšit na rail to rail hity, styl až na strop, a hlavně butter na každé a z každé překážky. Je vidět, že Wesley si jede to své, co ho baví a čím se proslavil. Všude kde může tahá tail nebo nose a nakopne každou překážku přes kterou letí. Zase to krásně dokazuje, jak si každý ve freestyle sportu najde to své a může se odlišit.

Pokud tě helma zaujala, tak se o ni můžeš dozvědět víc na webu protecbrand.eu.

Vykouzlil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Report z posledního závodu JWT na Merkuru!

V sobotu jsme se v Pasohlávkách dočkali vyvrcholení celé Junior Wake Tour 2021. Ve wakeparku Merkuru se totiž uskutečnil poslední závod letošní šňůry, kde si již tradičně děti popraly v několika kategoriích o bednu a tentokrát i titul cellového vítěze! Jak závody dopadly, kdo obsadil první příčky za celou Tour a jaká na vleku byla atmosféra se dozvíš v tomto článku!

Ohlédnutí za závodem JWT na Těrlu a info o poslední zastávce na Merkuru

Máme za sebou druhou zastávku Junior Wake Tour, která se tentokrát uskutečnila ve Ski & Wake Parku Těrlicko. Celý den byl ve znamení dobré nálady, ježdění a samozřejmě závodění! Co všechno se v sobotu na Těrlu stalo si připomeneme v dnešním článku a řekneme si na co se těšit na poslední zastávce ve Wakeparku Merkur.

Report ze závodu JWT ve WakePortu a pozvánka na Těrlo!

První zastávka Junior Wake Tour je úspěšně za námi! Pojďme se podívat na to, jak závod proběhl, fotogalerii a kdo si odveze první body do celé série. Další zastávka Tour nás čeká již tuto sobotu na Těrlicku, tak se rovnou i podíváme na to, co nás bude čekat!