Zuupack: Elevated State of Mind

Máme tady další edit od party Zuupack! Tahle tlupa tu není ještě tak dlouho, ale rozhodně se jí vyplatí sledovat a video Elevated State of Mind to jenom potvrzuje.

Zuupacku se to zase podvedlo. Nový edit Elevated State of Mind má za mě všechno. Tahle opičí tlupa se rozhodla vzít Elevated Wake Park útokem a nezastavilo je nic. Edit je narvaný triky a v kontrastu s pohodovou hubou je to recept na neskutečné pokoukáníčko. Nechyběl ani styl a tiky jako flipy do banku nebo double mexican roll prostě stojí za pozornost. 

Riders: Luke Holmes, Jonn Bonet, Maxx Evan, Vic Garcia a Gabe Menendez

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.