Zuzka Vráblová a její dream spot v písečných dunách Brazílie!

Představte si jedno z nejkrásnějších míst na Zemi. Teď k tomu přidejte wakeskating, nadšenou partu lidí a dostanete naprosto skvělý edit v hlavní roli se Zuzkou Vráblovou a Brianem Grubbem! Pojďme se na něj společně kouknout v tomto článku.

Zuzka Vráblová není ani zdaleka nováčkem ve světě wakeskatingu. Jedná se totiž o šestinásobnou mistryni světa ze sousedního Slovenska. No a když zrovna něco nevyhrává, tak ráda hledá ty nejzajímavější spoty, kde by se mohla projet. Teď se ji, společně s RedBullem a americkým wakeskaterem Brianem Grubbem, povedlo jedno místo z listu vyškrtnout. Zajezdili si totiž v národním parku Lençóis Maranhenses v Brázili, no posuďte sami!

Zdroj: RedBull  |  Fotograf: Daniel Deak Bardos

Natočit video v takovém prostředí, ale nebyla procházka růžovým sadem. V průběhu musel team překonat řadu překážek v podobě silného větru, náročné cesty nebo úmorného vedra. Nakonec se to ale všechno vyplatilo a vznikl tento edit!

Vřele doporučujeme si ještě přečíst rozhovor se Zuzkou na webu RedBullu, kde najdete spoustu dalších informací o tomto povedeném projektu.
Fotky: Daniel Deak Bardos

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.