Zuzka Vráblová a její dream spot v písečných dunách Brazílie!

Představte si jedno z nejkrásnějších míst na Zemi. Teď k tomu přidejte wakeskating, nadšenou partu lidí a dostanete naprosto skvělý edit v hlavní roli se Zuzkou Vráblovou a Brianem Grubbem! Pojďme se na něj společně kouknout v tomto článku.

Zuzka Vráblová není ani zdaleka nováčkem ve světě wakeskatingu. Jedná se totiž o šestinásobnou mistryni světa ze sousedního Slovenska. No a když zrovna něco nevyhrává, tak ráda hledá ty nejzajímavější spoty, kde by se mohla projet. Teď se ji, společně s RedBullem a americkým wakeskaterem Brianem Grubbem, povedlo jedno místo z listu vyškrtnout. Zajezdili si totiž v národním parku Lençóis Maranhenses v Brázili, no posuďte sami!

Zdroj: RedBull  |  Fotograf: Daniel Deak Bardos

Natočit video v takovém prostředí, ale nebyla procházka růžovým sadem. V průběhu musel team překonat řadu překážek v podobě silného větru, náročné cesty nebo úmorného vedra. Nakonec se to ale všechno vyplatilo a vznikl tento edit!

Vřele doporučujeme si ještě přečíst rozhovor se Zuzkou na webu RedBullu, kde najdete spoustu dalších informací o tomto povedeném projektu.
Fotky: Daniel Deak Bardos

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!