Zuzka Vráblová a její dream spot v písečných dunách Brazílie!

Představte si jedno z nejkrásnějších míst na Zemi. Teď k tomu přidejte wakeskating, nadšenou partu lidí a dostanete naprosto skvělý edit v hlavní roli se Zuzkou Vráblovou a Brianem Grubbem! Pojďme se na něj společně kouknout v tomto článku.

Zuzka Vráblová není ani zdaleka nováčkem ve světě wakeskatingu. Jedná se totiž o šestinásobnou mistryni světa ze sousedního Slovenska. No a když zrovna něco nevyhrává, tak ráda hledá ty nejzajímavější spoty, kde by se mohla projet. Teď se ji, společně s RedBullem a americkým wakeskaterem Brianem Grubbem, povedlo jedno místo z listu vyškrtnout. Zajezdili si totiž v národním parku Lençóis Maranhenses v Brázili, no posuďte sami!

Zdroj: RedBull  |  Fotograf: Daniel Deak Bardos

Natočit video v takovém prostředí, ale nebyla procházka růžovým sadem. V průběhu musel team překonat řadu překážek v podobě silného větru, náročné cesty nebo úmorného vedra. Nakonec se to ale všechno vyplatilo a vznikl tento edit!

Vřele doporučujeme si ještě přečíst rozhovor se Zuzkou na webu RedBullu, kde najdete spoustu dalších informací o tomto povedeném projektu.
Fotky: Daniel Deak Bardos

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.