Freeride.cz

Hlavní sekce

Tech:
Freeride.cz Buyer's Guide 2017 je tu!

Freeride.cz » Snowboard » Články » Freeride.cz Buyer's Guide 2017 je tu!

Už to nebude moc dlouho trvat a i v české kotlině začne padat sníh a s ním dorazí i potřeba vyrazit na hory. Je tedy ideální doba zkontrolovat své hračky a pokud nastane potřeba váš šatník a vybavení obměnit, je tu pro vás náš každoroční přehled snowboardového a freeski vybavení - Freeride.cz Buyer's Guide. Ten vám i letos pomůže najít přesně to, po čem vaše snowboardové a freeski srdce touží.

Letí to jak voda. Ano, letošní ročník je již třináctý v pořadí a i tentokrát jsme připravili opravdu obsáhlou nabídku produktů pro nadcházející zimní sezónu. Aktuálně si v přehledu Freeride.cz Buyer's Guide 2017 můžete procházet mezi 1300 produkty v 6755ti variantách, a to od 32 značek. Stále nám ale do redakce přichází další a další podklady a toto nejsou konečná čísla.

Přehled značek, které již můžete navštívit, a které vám v následujících dnech přineseme:
AMPLIFI, ANON, ARBOR, ATRIP, BATALEON, BENT METAL, BERN, BURTON, CAPITA, CELTEK, DC, DRAGON, DYNASTAR, ELECTRIC, FLOW, GNU, GRAVITY, HORSEFEATHERS, JONES, K2, LAMAX, LINE, LOBSTER, LTB, MAMMUT, NANO, NEFF, NITRO, NORTHFACE, OAKLEY, PIEPS, PICTURE, POC, POW, QUIKSILVER, RIDE, ROSSIGNOL, ROXY, SMITH, SONY, SP BINDINGS, SP GADGETS, STANCE, SWITCHBACK, THIRTYTWO, TSG, UNDER ARMOUR, UNION, VANS.

Již tradičně jsme vytvořili nové prostředí, letos v designu kovu. Doufáme, že se vám bude líbit, že se vám v celém systému bude dobře pohybovat a vyhledávání vašich nových kousků bude jednoduché a zábavné. V následujícím textu vás celým přehledem provedeme.

Pokud Buyer's Guide znáte již z loňska nebo z dřívějších let, bude pro vás letošní verze procházkou růžovým sadem, pokud jste u nás poprvé, nečekejte nic složitého, spíše naopak. Vše je postaveno na čtyřech základních stránkách - home page, stránka značky, stránka kategorie a stránka produktu. V jednoduchosti je krása.

Začneme v levém sloupci, kde najdete hlavní ikonu KATALOG. Díky ní se vždy dostanete zpět na hlavní stránku Buyer's Guidu, a to z jakékoli prohlížené stránky. Pod Katalogem jsou tři ikony pro rozlišení, zda chcete procházet mezi produkty pro snowboarding, freeski nebo je to jedno a rozkliknete obě možnosti ikonou VŠE. Především pro začátečníky bude důležité pole HLEDAT PRODUKT. Znáte název oblečení nebo vybavení, které hledáte? Stačí napsat a systém vám ho rychle vygeneruje. Levé pole vám dále nabízí přehled všech vystavovaných značek. Pro vstup do vámi vybrané značky stačí jednoduše rozkliknout její logo. Chcete znát přesný počet produktů a značek v BG 2017? Počítadlo s přesnými daty najdete úplně vlevo dole.

Dostáváme se do hlavního pole přehledu Buyer's Guide, kterým je soupis všech dostupných kategorií. Mezi hardware, softgoods, batohy, lavinové vybavení a doplňky jsme pro vás letos připravili dvě nové kategorie - akční kamery a jejich příslušenství. K oběma sportům tyto komponenty neodmyslitelně patří a věříme, že si své zájemce najdou. Hledáte pouze bundu, snowboard, lyže nebo lavinový vyhledávač? Stačí kliknout na danou ikonu, procházet celkovou nabídku nebo si v levé části vybírat ze značek v dané kategorii. Dále zde máte možnost zadat si jednotlivé parametry, včetně barevných kombinací a hledat již pouze dle vašich představ.

Chcete spíše navštívit nabídku některé z prezentovaných značek? Po rozkliknutí loga se dostanete ke kategoriím, které značka představuje. V následujícím přehledu již listujete v nabídce. U produktů vidíte jak základní informace a parametry tak malé plus pod náhledem zboží, kterým si můžete obrázek zvětšit a podívat se na detail. Klikněte na obrázek a jste u podrobných informací a dalších prezentací. Jako každý rok, i letos jsme se zde snažili o nabídku co nejvíce parametrů, díky kterým se o zboží dozvíte daleko více a můžete si lehčeji a rychleji nacházet zboží. Například díky vyhledávání, o kterém jsme se zmínili v minulém odstavci.

Pod hlavním logem každé značky pak máte možnost dozvědět se o ní v krátkém popisu. Najdete zde i soupisku teamů. Nesmíme ještě  zapomenout možnost nákupu vámi vybraných kousků. Náš přehled je opravdu pouze prezentací novinek pro nadcházející sezónu a proto zde nemůžete nic nakoupit. Nabídku prodejců ale najdete opět na stránce značky pod hlavním logem. Máte však zájem přímo o některý z prezentovaných produktů? Využíjte ikon pro propojení na servery HEUREKA.CZ nebo ZBOŽÍ.CZ, které najdete pod každým zbožím. Na nich se dozvítě nejrychleji aktuální dostupnost.

Co dál? Teď už jen jednoduchá věc. Navštivte FREERIDE.CZ BUYER'S GUIDE 2017, procházet mezi kategoriemi, značkami a vybírat z letošní nabídky. Máte na nás jakýkoli dotaz nebo chcete pomoci s orientací v našem přehledu? Pište nám na email bg@freeride.cz nebo do zpráv na našem facebookovém profilu. Děkujeme!

Vaše FRedakce.

Autor článku:

Kategorie: Tech
Vydáno: 28. 10. 2016 v 08.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související Články

Oakley - Kolekce 2016/2017
Tech: Oakley - Kolekce 2016/2017

Letošní přehled značek, které prezentují své produkty z kolekce winter 16/17 v rámci našeho přehledu Freeride.cz…

nejčtenější Články

74letý Václav Michálek o nalezené lásce ke snowboardingu
74letý Václav Michálek o nalezené lásce ke snowboardingu

Václav Michálek je jedním z těch, kdo podpořili vznik našeho filmu NEVER TOO LATE MOVIE, který má už v sobotu v…

Dušan Kříž o svém partu v NEVER TOO LATE MOVIE
Dušan Kříž o svém partu v NEVER TOO LATE MOVIE

Dušan Kříž patří posledních pár sezón bez debaty k nejlepším českým riderům. V jeho trikovém repertoáru…

S Láďou Hrstkou o sezóně a plánech do budoucna
S Láďou Hrstkou o sezóně a plánech do budoucna

Mladý zabiják z jihu Čech Láďa Hrstka už je na české snowboardové scéně vidět pár let. Postupem času se dost…

Nejlépe hodnocené Články

X Games Real Mountain 2017 - Soutěžní videa
X Games Real Mountain 2017 - Soutěžní videa

X Games nám přináší další formát video soutěže. Po letech oblíbených X Games Real Snow a X Games Real Snow…

Tři sta čtyřicátý osmý díl - upoutávka
Tři sta čtyřicátý osmý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1 a TV Nova Sport2 a TV Nova…

Broadcast Down - Full movie
Broadcast Down - Full movie

Mladá krev z Minnesoty představuje streetové minimovie Broadcast Down.