Buldozlife crew přicupitala s filmem "Chargeur"

Nezahálela ani parta švýcarská parta Buldozlife a přináší nám svoje letošní movie...

Filmová studna letošního roku ještě evidentně nevyschla a my ve vědru vytahujeme další kousek, který si říká o naší pozornost. Švýcarskou tlupu Buldozlife už tady dvakrát propírat nemusíme. Určitě jste minimálně jednou či vícekrát na tyhle alpský shreďáky narazili. Dneska si s nima dáme trošku větší dostaveníčko, protože k nám zavítají se svým novým filmem "Chargeur". Určitě vám v mysli na první dobrou zůstane videoherní retro intro, který má prostě šťávu. Pak už se na nás slítne půlhodinka zejména streetových spotů a veškerý srandy s nimi spojený. Tu a tam to pak kluci proloží backcountry nebo prašanem, ale rozhodně tady šéfuje ulice. Povedený kousek jedný darebný party, která v zimě rozhodně nudou netrpí!

Jezdci: Yohan Lovey, Jacques Summermatter, Remco Kayser, Sampo Vallotton, Gilles Tinguely, Benjamin Copt, Isaac Simhon, Valentin Morel, Alice Michel, JB Michel, Mae Biedermann, Kai Mahler, Cesar Fabre, Daniel Loosli, Luca Battolla, Julius Champion

"Chargeur" full movie od Buldozlife: 

Buldozlife:

slovní pasáž

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

X Games 2023 pod lupou

Pojďme si pořádně projet, co všechno se o víkendu událo a dělo na letošních X Games 2023!

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.

Kye Petersen a spol se rozvášnili ve třetím pokračování "The Sacred Grounds"

Třetí epizoda prašanový parády "The Sacred Grounds" s Kye Peterseem a jeho parťáky právě dorazila...