Dan a Šimba si ve třetím díle Czech Mate vzali na paškál Livigno

Další brilantní epizoda ze série Czech Mate od Dana Hanky a Šimona Bartíka je tady...

Na konci minulýho roku si pro nás pořádnou perlu nachystala dvojka Daniel Hanka a Šimon Bartík. Bez varování vypustili na světlo denní svou novou websérií Czech Mate a už od první epizody bylo zaděláno na pořádnej vyrvál. Hned totiž bylo všem jasný, že máme co dočinění s produktem, který může směle konkurovat i ostatním světovým kouskům. První dva díly nás vzaly k našim rakouským sousedům. Kluci tady prošmejdili hlavně ledovce Stubai a Kitzsteinhorn, které kromě snowparku nabízejí třeba i super backcountry podmínky a terény.

I třetí pokračování nás zavede pod alpské vrcholky. Rakouské masivy ale vyměníme za pizzu a cappuccino. Zamíříme totiž do Itálie a to nikam jinám než do bájného Livigna. Meka freestylu ležící v Lombardii nabízí naprosto skvostné podmínky pro všechny parkový nadrbance. Není tak divu, že Šimba a Pohan tady byli jako v sedmým nebi. Během následujících necelých čtyř minutek nám totálně vytřou zrak, protože na tolik stylu skoro potřebujete zbrojní pas. Bez nadsázky další skvělá věc s českým podpisem. Už teď se nemůžeme dočkat jejich dalšího dobrodružství.

Czech Mate - epizoda 3 Corduligno:

❤❤❤

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...