Dej si video z Czech Freeski Tour 2022 v Deštném v Orlických horách

Konečně tady máme ofiko video ze zastávky Czech Freeski Tour v Deštné v Orlických horách...

Už tento víkend v sobotu 26. února se doufejme v hojném počtu sejdeme v krkonošských Vítkovicích, abychom odpálili třetí zastávku českého poháru ve slopestylu Czech Freeski Tour 2022! My se ale ještě jednou naposledy vrátíme k předchozímu klání. Druhý únorový víkend jsme si totiž dali dostaveníčko v Deštném v Orlických horách, kde nás s otevřenou náručí a hlavně se sunshinem v zádech přivítal místní Your Park. Blankytná obloha, naspeedovaný sluníčko, vymazlenej snowpark... Ideálnější podmínky by svými mystickými rituály  nezajistili ani všichni šamani světa. Proto si určitě všichni závodní den stejně jako my užili na sto jedna procent.

Petr Muller

My se po reportu (připomenout můžeš zde) do Orlickejch ještě jednou mrkneme, a to díky ofiko videu, který zajistili kluci z 3 Guys Production. Dáme si tak průřez z celýho dne, na kterej bude hlavně v dobrém vzpomínat kvartet vítězů. Dívčí kategorii kralovala Magdalena Krčálová, nejmladší kluky do patnácti let ovládl Elisaz Kiszka, juniorské bandě šéfoval jeho brácha Joachim a mezi nejstaršími chlapáky si triumf odvezl Radek Palkoska. Dost už ale naší omáčky a už to radši pouštěj! A v sobotu se vidíme ve Vítkách na MČR! 

Czech Freeski Tour 2022 v Deštném v Orlických horách:

Web Czech Freeski Tour najdeš zde.

zažil

Maty Vránek
Další články autora

pohyblivý obrázky

Petr Suchý
Další články autora

fotomatro

Daniel "Cablo" Vrzal
Další články autora

Další zajímavé články

Otestuj neobyčejný video "The Art Of Recreation" od dua Laurent De Martin a Sampo Vallotton

Kdo holduje lehce umělečtějším videím, tak ať okoštuje novinku od značky Simply. Recreation Club...

Alex Hall a Mathilde Gremaud si podmanili big air na FIS Světovém poháru v Pekingu

Na třetí pokus se povedlo letos dojed FS Světový pohár komplet jak kvalda tak finále. Pojďme si proto zrekapitulovat dění v Pekingu...

Line Skis nám vylepší den svým videem z backcountry railu

Spojení backcountry a jibingu vypadá jako sakra dobrej nápad...