Jména všech finalistů SuperUnknown XIX. jsou venku

Level 1 Productions konečně vyslali do éteru kompletní soupisku letošních finalistů SuperUnknown XIX. ...

Letošní už devatenáctý ročník každoročně sledovaný soutěže SuperUnknown od kultovních Level 1 Prodctions budeme sledovat ostřížím zrakem! Všichni už totiž dávno víme, že na finálový týden do kalifornského Mammothu se prodrala naše Terka Korábová, která už pomalu a jistě může balit za velkou louži! Všichni jsme pak drželi palce a poctivě posílali hlasy Vojtovi Břeskýmu, kterej mezi šestnácti semifinalisty zápolil o jedno postupový místo na divokou kartu. I když jsme hlasování z naší malý republiky kdesi uprostřed Evropy málem zavařili, tak to bohužel nakonec nestačilo. Oním šťastlivce se nakonec stal devatenáctiletý Amík Liam Baxter. Mezi něžným pohlavím potěšil postup mojí favoritky Alexy Juncaj.

My se teď ještě podíváme na kompletní riders list, který tedy čítá celkem pět holek a rovnou desítkou darebáků. Vesměs na většinu jmen už člověk freeskiingu znalý tu a tam narazil. Aspoň mezi chlapáky mají jasnou převahu zástupci severoamerických velmocí. Starou dobrou Evropu budou reprezentovat dva Skandinávci, jeden Švýcarák a pak hned tři bábovky včetně naší Terky. Celej finálovej týden budeme společně s napětím očekávat. Kdo si odnese uznání, respekt a taky tučnej bonus 2500 USD plus další ceny se dozvíme na konci dubna. Fandit budeme samo sebou Terce a hlavně jí přejeme, ať si celou americkou misi užije se vším všudy!  

Holky:

Tereza Korábová:

Dasha Agafonova:

Eleonora Ferrari:

Marion Balsamo:

Kluci:

Sam Lobinsky:

Nicola Bolinger:

Tyler Sosnowski:

Benjamin Carlund:

Mat Dufresne:

Dakota Connole:

Jackson Doremus:

William Kalfoss:

Camden Williams:

Postupující semifinalisti:

Liam Baxter:

Alexa Juncaj:

Level 1 webovky zde.

slovní kozy podojil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...