Kontroluj nařachanej setup The Audi Nines 2021

Letošní The Audi Nines jsou tady a je na čase projet si jejich nadupanej setup...

Letošní zima, i když to pohledem z okna zrovna dvakrát nevypadá, mele už celkem z posledního. Většina velkých akcí a závodů už to má za sebou a vzhledem k protivnímu covidu to s jarními shredíky růžově nevypadá. Je tu ale ještě jedna časovaná bomba, který vyletí do povětří právě v těchto dnech! Jsou tady hojně očekávané The Audi Nines 2021! Akce od Nico Zacka, ke který jsou chvalozpěvy a vynášení kamsi do nebes trošičku zbytečný. Každej správnej freeskier a boarďák prostě ví, že tohle je vrchol sezóny a strop hlavně co se týče designu všech překážek a celkový setupu. Ani pro letošek tomu nebude jinak..

Jesper Tjäder (foto Mateusz Bocian)

Celý tenhle šílený cirkus poprví zavítal do švýcarských Alp a konkrétně do resortu Crans Montana v kantonu Valais. My si dneska v prvním ofiko videu prosvištíme hlavně celý setup, kterej prostě zase vypadá neskutečně, nadlidsky a jednoduše budete valit bulvy. Hlavním designérem je muž jménem Sebastian Gehwolf a se samotnou výstavbou si pak zase mákli kluci z party Schneestern. Vypisovat a líčit všechny kickery, cornery nebo železa je zbytečný jako učit plavat vodníka. Radši si dejte edit, ve kterým nás kvartet Nico Porteous, Jesper Tjäder a prkýnkáři Halldór Helgason s Borisem Moutonem seznámi se všemi zákoutími a nástrahami letošního ročníku. Pánové a dámy držte si klobouky! Tohle bude velký! 

The Audi Nines 2021 GoPro Course Preview:

Více najdeš na webu a soc. sítích The Audi Nines zde.

bulvy valí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...