Pouštěj video z Jossi Wells Invitational 2023

Jaký vibes měla letošní Jossi Wells Invitational prozradí edit od Brady Perrona...

V půlce záři se lehce v tichosti a bez velkých famfár konalo letošní Jossi Wells Invitational. Novozélandská legenda našeho sportu si opět k sobě domů do Cardrony pozvala desítky světoznámých jmen nejen freeskiingu ale i snowboarding a všichni si během tří naštosovaných dnů měli užít plnej věrtel zábavy. V programu se pro jezdce připravily hned tři disciplíny, jenže jak už to tak bývá, tak počasí mělo svojí hlavu. Zejména vítr se chopil role kazisvěta a třeba big airové klání se muselo úplně zrušit. Nicméně celá parta si rozhodně nenechala kálet na vynikající náladu a i přes neduhy přirodních sil bylo k vidění plno skvělých triků. My se nyní na druhý konec zeměkoule na chvilku vypravíme, protože tady máme JWI 2023 edit, který splácat filmový guru Brady Perron.

Jezdci: Jossi Wells, Edouard Therriault, Alex Hall, Beau-James Wells, Jackson Wells, Quinn Wolferman, Luca Harrington, Tom Wallisch 

Jossi Wells Invitational 2023 by Brady Perron:

škrabopis

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...