POV edit ze švýcarských Alp z natáčení "The Collective" od Faction Skis

U Faction Skis pouští ven další matroš z natáčení jejich filmu "The Collective"...

Faction Skis jsou jedni z posledních, kdo ještě drží prapor týmových videí. Letos nás obdarovaly povedeným filmem "The Collective", který měl i svojí pražskou premiéru. Jak už to u "Fekšňáků" bejvá, tak nám ale i po premiéře nabízí spoustu materiálu, který získali během natáčení. Třeba syrový POV záběry, kterými nás uspokojovali i minule. Jejich první edit tohoto typu nás zavede do Švýcar do Lauterbrunnenu, kde natáčel domácí Sam Anthamatten s Amíkem Andrew Pollardem. My se teď dozvíme, jak to vypadalo jejich očima…

POV Swiss Alps edit z natáčení filmu "The Collective" od Faction Skis: 

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!