První rok série Czech Mate zakončí Dan a Šimba v Rakousku a Švýcarsku

Šimon Bartík a Dan Hanka představují svojí závěrečnou epizodu první sezóny websérie Czech Mate...

Kdo v sobotu večer nelenil doma a vyrazil na čtvrtý ročník mejdánku Freeski Premiere, tak už za sebou má pvní možnost, kde mohl spatřit závěrečnou epizodu série Czech Mate, kterou uplynulou sezónu na svět přivedl Dan Hanka a Šimon Bartík. Pokud mezi tyhle partyheads nepatříš, tak si v klidu domova můžeš jejich nejnovější počin pustit právě teď! Dan a Šimba svojí sezónu zakončili jak jinak než v Alpách. Postupně se podíváme na rakouský Nordkette, Pohan nás pak na chvilku přesune na legenádrní road gap na Kauertal a na závěr se přesuneme do švýcarských velehor, kde nás čeká jarní shred v nové destinaci Alaïa Parks. Klukům velkej dík za vydařenou sezónu a já už se teď teším s čím vyrukují tu následující!

Czech Mate - epizoda 4 Working Out:

❤❤❤❤

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.