Report: Pár slov k otvíračce novýho Snowpanic.cz Shopu

Minulou středu otevřel svoje brány nový Snowpanic.cz Shop, a protože kluci jsou naši oblíbenci, tak se teď jukneme, jak slavnostní opening dopadl...

Je dost pravděpodobné, že jste už někdy slyšeli o Snowpanic Shopu. Pokud ne, tak je to jeden z nejdéle fungujících freeski a longboardových obchodů, který se zasloužil o budování pověsti těchto aktivit podporou nejrůznějších akcí a mnoha talentů. Jeho vznik se datuje kolem roku 2009, kdy Jakub s kamarádem Lukášem spustil nejprve internetový obchod, nedlouho potom následovalo otevření mini kamenného krámku kousek od Veletržního paláce. Prostor měl jen nějakých 25m čtverečních, takže nyní po téměř 10 letech nastal čas na posun do většího. 
Po dlouhé rekonstrukci nového prostoru, které se účastnilo mnoho Snowpanic team memberů, kamarádů či rodinných příslušníků, se mohlo slavnostně otevřít na nové adrese - Dukelských Hrdinů 25, hned vedle tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. Nechyběla dobrá atmosféra, pivo, matéčko, chlebíčky, hummus  či promítání videí od team riderů, například traileru na Šimbův letošní projekt Slav 2. Rádi bychom poděkovali všem, co se přišli podívat a popovídat si, a také všem, co se u nás v minulosti zastavili a v budoucnu zastaví. Obchod je otevřen od pondělí do pátku od 13:00 do 18:00, pokud budete chtít nakoupit, poradit, či jen poklábosit tak se zastavte:) 
Chtěli bychom poděkovat lidem podílejícím se na rekonstrukci, jmenovitě Michalovi, Oliverovi, rodičům, Pavle, Klárce, Kozinovi, Máriovi, Šimbovi, Maxovi, Kolesovi, Honzovi Ferbrovi, koučovi Kubovi J., škrábači Georgovi, Bobovi, Michalovi V., Lucasovi, Danovi Lhotovi, Petru Švancerovi a fotografovi Lukáši Veselému za cvaknutí pár fotek z otevíračky. A taky všem, kteří nás byť i malým vzpomenutím podpořili. Díky!

Pokud vás zajímá počínání Snowpanic shoputeamu, tak nás sledujte  zde:

A hlavně juknětě na eshop:

www.snowpanic.cz

Fotky od Lukáše Veselého si pak projeď ve dvou sliderech:

Tady se můžete podívat a přihlásit na letní Snowpanic Freeski Campy, kde si vás na starost vezmou naši teamový koně Šimba Mário.

Napsal

Šimon Bartík
Další články autora

Další zajímavé články

Dan Hanka zve na Spring Thing 2024! Doraž tak na konci května na Mölltal

Dan Hanka chystá na rakouském Mölltalu novou jarní akcičku Spring Thing...

Kajsa Larsson a Celeste Pomerantz se ozývají s videem "Suspended In Space"

Dvě freeriderky nás vezmou na trip do kanadskýho Yukonu...

Užij si třetí pokračování Director's Cut od Jiberish crew

Sebranka od Jiberishe se připomíná novou epizodou série Director's Cut...