Report: SLVSH Cup Utah 2020

Letošní druhej SLVSH Cup je za námi a my si tak dáme všechny videa, který se upekly ve Woodward Park City...

Úspěšný projekt SLVSH do nás letos možná nepere tolik videí jako předchozí roky. Důvod je ale celkem prostej a my ho kvitujeme. Pánové se totiž zaměřili hlavně na svoje turnaje, který zaručují super zábavu. Dokonce sestavili vlastní žebříček riders, dle kterýho pak chtějí jezdce do dalších akcí nasazovat. Určitě plusová myšlenka. Letos jsme se od nich zatím dočkali SLVSH Cupu v Sierra at Tahoe a teď tu máme druhý. Ten si to namašíroval do americkýho státu Utah konkrétně do snowparku Woodward Park City.  Tady se v první půlce března sešla sestavička osmi zaoceánských lyžníků, kteří si to rozdali v nelítostným boji o celkovýho vítěze.

A kdo tentokrát musel tasit esa ze svého rukávu? Ve výčtu nechybí aktuálně nejšílenější americký dvojčata Kiernan a Deven Faganovi. U nás dobře známý John Brown, kterej si v roce 2016 podmanil Soldiers. Mezi další akvizice patří sympatickej čahoun Jonah Williams, kterej krom parku umí co proto naložit i v backcountry. Dalším jménem je Cody Widler Ray, ten nás poslední dobou zásobuje svojí Wild TV. No a zbytek tvoří americká mladá divoká krev. Na jména Zane Severson, Alex Koford a Henry Robarge jste už určitě narazili. Dobře tak víte, že je není radno moc dráždit. Nás ale teď čeká celkem osm videí, než odhalíme vítěznýho šťastlivce… Dost keců, jdeme na to!

První kolo:

Kiernan Fagan vs. Alex Koford:

Cody Wilder Ray vs. John Brown:

Jonah Williams vs. Henry Robarge:

Deven Fagan vs. Zane Severson:

Semifinále:

Kiernan Fagan vs. Deven Fagan:

Jonah Williams vs. John Brown:

O 3. místo:

Deven Fagan vs. Jonah Williams:

Finále:

John Brown vs. Kiernan Fagan:

Parta SLVSH pak měla ještě v plánu velkej finálovej turnaj se šestnácti jezdci v Grandvaliře v Andoře, ale jeho osud je asi všichni víte kde...

SLVSH web najdeš zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Máme tady našlapanou video rekapitulaci z Kimbo Sessions 2024

Dorazilo závěrečný ofiko video z letošní Kimbo Sessions...

Dan Hanka zve na Spring Thing 2024! Doraž tak na konci května na Mölltal

Dan Hanka chystá na rakouském Mölltalu novou jarní akcičku Spring Thing...

Kajsa Larsson a Celeste Pomerantz se ozývají s videem "Suspended In Space"

Dvě freeriderky nás vezmou na trip do kanadskýho Yukonu...