S Czech Mate navštívíme kanadský snowpark v Sunshine Village

Šimba a Dan přiskotačili s druhým pokračováním série Czech Mate v letošní sezóně...

Někdy nepotřebujete zrovna opulentní podmínky, abyste zaujmou svoje fanoušky a vlastně i všechny ostatní. Příkladem budiž nejnovější epizoda Czech Mate, kterou právě doručila naše dvojka šibalů Dan Hanka a Šimon Bartík. V druhé epizodě navážeme na jejich letošní první kousek a zůstaneme za oceánem na jejich kanadským tripu. Tentokrát se v resortu Sunshine Village jukneme do lokálního snowparku, kterej rozhodně neoplývá parametry, že by tady mohl přistát vesmírný raketoplán Enterprise. Klukům stačí pár menších jibů, nějakej ten skůček a na place dvou minutek nám nadělí tolik trikových dárků, že milovníci parkových stylovek budou nasyceni víc než na nedělním obědě u babičky. Jako hosti se pak mihnou místní lyžaři Curt Hiller a Tom McDougall. Letošní druhej díl pak nese název Taps and Elks a pustit si jí mužeš právě teď!

Czech Made S02E02 Taps and Elks:

slova, slůvka, slovíčka

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.