Šimon Bartík konečně vypustil "Slav and Friends"

Nejočekávanější český freeski video je tady!! Šimba přináší "Slav and Friends"...

Letošní filmový podzim je tak bohatý, že může směle rozhazovat pomyslný chytáky z okna. Z pestrý palety filmů si určitě vybere každej. Pokud byste ale čistě náhodou měli vidět jen jeden snímek, tak by to nemohlo být nic jinačího než českej masterpiece "Slav and Friends". Šimon Bartík nás s ním už v uvozovkách otravuje dva roky. Pokud jste náhodu minuly pražskou, slovenskou nebo brněnskou premiéru, tak teď si konečně můžete oddechnout! Online premiéra je tady a vy si video konečně budete moci vychutnat v klídku a teplíčku domova! A co všechno nás v následujících šest a dvaceti minutách čeká a nemine?! No zejména pořádná porce freeskiingu v českém hávu! Kdo vyhlíží streety , tak se tady zdlábne hned dvojitou porcí! Kromě severočeských destinací se do bílé deky zahalila i Praha, tak zavítáme i do matky stověžatý. Chybět nebudou parkový alotrie z alpských destinací a samozřejmě tu a tam zavítáme i do české kotliny na místní velehory! Dost ale hemzů a keců! Dávej play a užij si tu tuhle českou parádu!

Jezdci: Šimon Bartík, Tomáš Kroczek, Dan Hanka, Tereza Korábová, Mário Skála, Štěpán Hudeček, Honza Novotný, Alex Hall, Michal Klápště, Jirka Volák, Dušan Kříž, Kuba Roj, Kuba Hroneš, Robin Holub, Kuba Kožak, Sam Baumgartner, Riči Jurečka (RIP)

"Slav adn Friends" full movie:

Šimba:

klobouk smeká

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Prokletá Czech Freeski Tour 2023 nakonec zakončí letošní pouť na Klínovci

O víkendu jsme měli zakončit Czech Freeski Tour na Červenohorském sedle , jenže všechno je jinak! Termín zůstává, ale stěhujeme se na Klínovec...

Šimba a Dan poshredili v italských Dolomitech

Šimon Bartík a Dan Hanka a jejich edit z Itálie pro webmagazín Downdays.eu...

Jesper Tjäder a Tess Ledeux berou nejcennější kovy na FIS Světovém poháru v Silvalaně

Je dobojováno! V Silvaplaně se o víkendu uzavřel letošní ročník FIS Světovýho poháru...