Tupý Hrany oslavily padesátiny s Terkou Korábovou

Tupý Hrany slaví půlstovku a k majku dorazila Terka Korábová...

50! Slovy padesát... Přesně tolik epizod svýho podcastu Tupý Hrany mají od tohoto týdne na triku pánové Šimon Bartík a Tomáš Kroczek. Za mě samozřejmě velká gratulace a pochvala! Je vidět, že to kluky to nejen baví, ale hlavně jim to šlape jak švajcarský hodinky a to je jedině dobře! Pokud se ptáte, jakej jim dát dárek k výročí, tak se určitě nespokojí jen s poslechem nejnovějšího dílu. I když samozřejmě i to potěší. Pokud to s jejch podporou myslíte smrtelně vážně, tak můžete zabrousit na portál HeroHero a každý měsíc jim přisypat trošku zlaťáčků do jejich mněšce a díky tomu si budeme moci vychutnat jejich bonusovej matroš.

Šimba, Terka a Króča

Teď už ale nechme vychvalování a zbytečnou omáčkou a radši se vrhneme na kulatý padesátý pokračování! Ke stolu a zejména k mikrofónu si k nim přisedla Terka Korábová! Její jméno tady letos na jaře značně rezonovalo! Jak by taky ne, když tahle slečna ovládla respektovanou soutěž SuperUnknown od legendárních Level 1 Productions! Nemusíte mít tak zrovna magisterskej titul z Matfyzu, aby vám docvaklo, co bude gró jejich povídání. Největší porci času se tak bude debatovat o Téry cestě za oceán do americkýho Mammothu v Kalifornii, kam vyrazila právě na zmiňované finále! Jenže za velkou louží zůstala o nějaký ten déla, tak nám taky přiblíží zážitky z team shootingu od Surface Skis z Mt. Hoodu,  tomu taky probereme její plány na další sezónu nebo třeba její nový domov v rakouském Innsbrucku. Další interesantní interview je tady, tak si to natluč do oušek!

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

poslech doporučuje všema deseti

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...