Tupý Hrany se vrací s Pepém Kalenským a fůrou novinek

Podcast Tupý Hrany je po menší pauze zpět a hlásí nejen nový díl ale i plno novinek...

Dvojka Šimon Bartík a Tomáš Kroczek má na triku jednu z nejlepších věcí, která se letos přihodila na poli české freeski scény. Svým podcastem Tupý Hrany totiž přesně udeřili hřebíček na hlavičku a zalepila volní místo na trhu. My jsme si ,tak díky tomu, mohli v posledních týdnech a měsících vychutnávat zajímavý povídání se zajímavými hosty. A párkrát už se taky zaplulo do jiných než lyžařských vod, ale vždycky zůstalo minimálně u našich oblíbených hor nebo zimy. Poslední tři tejdny pak malinko zvolnili tempo, ale jen kvůli jednomu prostému důvodu. Připravovali totiž pro nás několik žhavých novinek, které si nyní mile rádi představíme...
Tak za prvý Tupý Hrany povýšili na video. Ode dneška můžete komplet celý díl sledovat i s obrazem. Samotná tvorba podcastu pak není rozhodně žádná rychlokvaška alias čínská polévka za pět pěnez, ale pořádně propečenej steak, který si zaslouží velkou péči a kromě času i tu a tam pustit nějakou tu kačku. Kluci tak spojili síly s platformou Patreon, kde za menší pravidelnej finanční příspěvek nejenom podpoříte další díly a jejich tvorbu, ale navíc si předplatíte bonusový materiál v podobě vlogů, livestreamů, nebo možnosti klást hostům všetečné otázky. Všechno důležitý pak najdete ZDE, tak na to určitě jukněte. 

Pepé a Tupý Hrany gang (foto asi selfíčko)

A samozřejmě pak nesmíme zapomenout na zbrusu čerstvou epizodu číslo čtrnáct, v který přebírá otěže Pepé Kalenský. Jméno, které v české kotlině nemusíme asi dvakrát představovat a velebit. Svého času jeden z nejlepších jezdců nejen v ČR a aktuálně reprezentační trenér má to toho hodně na srdci i na jazyku. Určitě se dozvíme hodně o fungování repre, o jeho práci trenéra nebo třeba politických ambicí. Nakoukneme taky do minulých let, kdy se, jak říká Pepé, jezdilo full send stylem. Zlatý to časy...Prostě čeká nás toho zase přehršel a to je jedině dobře! Volume doprava a hurá na to!

A nebo nově i s obrazem!!

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

klukům zatím poslal 0 Kč:

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jirka Volák i v šestatřiceti nakládá jak pán

Nesmrtelnej Jirka Volák alias Dědek a jeho letošní sezónní video, který nesmíš minout...

Devatenáctý Tupý Hrany pod taktovkou Mária Skály

Úterý, Tupý Hrany, a Mário Skála jako host. Víc vědět nepotřebuješ...

Šimba zve na letní Snowpanic Freeski Camps 2021

Šimon Bartík ani letos na Vás nezapomněl se Summer Freeski Campy. Tady je veškeré info...