V pátek nás čeká pražská premiéra filmu "Roots" od Faction Skis

Už tento pátek 22. října ožijou Kasárny Karlín opět freeskiingem...

Jeden pražský večírek máme úspěšně za sebou. Podle ohlasů pak většina z nás tak tři dny klasicky hledala inteligenci a normální zpsůoby chování... A furt je ne a ne najít. Nic novýho pod sluncem, známe se bylo to náročný. Tyhle společenský sympozia jsou zkrátka až moc velkej nápor na jedoho človíčka. Teď už jsme ale všichni zase fresh a čerství jak ranní pečivo, takže si můžeme dát opáčko!! Tento pátek tedy 22. října nás čeká další řáchanda! A aby se to nepletlo, mozkové buňky půjdeme opět odbourávat a ničit do pražských Kasáren Karlín. MInule se nám zde zalíbilo, tak proč se tady opět trošku nepotrestat...

pražská premiéra "Roots" už tento pátek!

A co nás tentokrát čeká?!

Hlavní slovo budu mít zástupci a jezdci značky Factin Skis. Ti si tady totiž odbudou českou premiéru svýho třetího celovečerního filmu "Roots". Tentokrát nás tedy čeká kousek světových kvalit a proporcí. Jak už ale všichni správně tušíte, tak malá česká zemička se tady opět neztratí! Ve filmu totiž nebude chybět Dan Hanka a taky vycházející hvězdička Matěj Švancer, který už ale stihnul změnit český dres za rakouský. To ale samozřejmě nebude všechno! K vidění totiž taky bude streetová nálož "Most Gutter", pod kterou je podepsaná americká grupa Strictly, a na kterou jsme po jejich loňském movie pěli samou chválu. A protože opakování je matka moudrosti, tak tu opět bude Šimon Bartík se svejma kámošema a zase si připomenem "Slav and Friends". To se přece nikdy neomrzí!

"Roots" trailer:

"Most Gutter" trailer:

"Slav and Friends" trailer:

Stejně jako minule pak nebude chybět tombola, kde najdme ceny odpartnerů Faction Skis a Snowpanic a všechno se pak zakončí bujarým večírkem, kterej utnou určitě až ranní sluneční paprsky. Bohužel (nebo bohudík) nás tedy zase čeká víkend v barovém opojení. Jedou za čas to je ale potřeba... VIDÍME SE!

Facebook událost najdeš zde.

Co? Premiéra "Roots", "Most Gutter" a "Slav and Friends"

Kdy? V pátek 22. října

Kde? Kasárny Karlín, Praha

no comment

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

The Blondes a Arianna Tricomi vychutnávají Japonsko v segmentu z "The Land of Giants" od MSP

Čtyři freeriderky nás vezmou v ochutnávce z "The Land of Giants" do japonskýho prašanu...

Štylař Valentin Morel potěší season editem

Švýcarská štylová mašina Valentin Morel má venku nový sezónní video...

Kim Gubser prubnul na Swatch Nines 2024 světovej rekord v nejvyšším poletu

Na letošních Swatch Nines padl rekord v nejvyšším airu historie...