V úterý 7.11. nás přepadne premiéra filmu "Abstract" od Faction Skis v Kasárně Karlín

Už za týden si zase dáme jeden pražskej dýchánek s lyžařskou tématikou. Čeká nás (nejen) česká premiéra filmu "Abstract" od Faction Skis ale i další kousky. Více v ofiko pozvánce...

Faction Skis jsou tu s jejich nejnovějším filmem "Abstract", a díky Snowpanic Shopu se můžete těšit na jeho pražskou premiéru v Kasárnách Karlín už 7. listopadu! Uvidíte také "Sensus" od inovátorů The Bunch, "Whats for Breakfast" od švédské streetové partičky Suéde a možná ještě další projekty, které odtajníme.

Nemine nás i tombola, díky které můžete akci podpořit, bude se soutěžit o šťavnatý gear od Faction Skis, Snowpanic Shopu nebo Downdays.eu.

Vstupné: dobrovolné
Tombola: 1 lístek za 100 Kč, akce 4 lístky za 300 Kč.

Partneři:
Snowpanic
Faction Skis

Harmonogram:
17:00 - 19:30 pivko/tombola/pokec
19:30 - promítání
21:30 - tombola a lehký večírek
Pro aktuální info sledujte událost na FCBK nebo Instagram Snowpanicu zde.

Filmy:

Faction Collective – "Abstract"

Faction Skis team se v jejich čtvrtém plnohodnotném filmu podíval do ulic Japonska, na freeridy do Britské Kolumbie nebo do snowparků ve Švýcarsku a Itálii. Ve snímku se samozřejmě objeví i naši kamarádi - Snowpanic alumni Matěj Švancer, Daniel Hanka, Štěpán Hudeček a další mezinárodní zabijáci - Alex Hall, Antti Ollila, Mac Forehand, Mathilde Gremaud, Sarah Hoefflin, Duncan Adams, Blake Wilson nebo Elias Syrjä.

Trailer:

The Bunch – "Sensus"

The Bunch je parta, která poslední dekádu udává směr ve všech možných odvětvích lyžování. X Games Real Street medailisté Magnus Granér, Alex Hackel nebo "Peyben" postupně tíhnou více a více do freeridového světa, doplní je například Emil Granbom nebo Evelina Nilsson. "Sensus" na mezinárodním festivalu IF3 vyhrál v kategoriích nejlepší krátký snímek a nejlepší střih, takže se určitě je na co těšit.

Suéde – "What´s for Breakfast"

Švédská corová bandička streetového lyžování Suéde loni překvapila s filmem "Rip in Pieces", který platil za jeden z nejlepších nezávislých počinů. Letos se od festivalových diváků šušká, že "What's for Breakfast" je ještě lepší, takže nezbývalo, než film zařadit na program. Kluci kvůli nám dokonce posunuli plánovaný release, tak si pojďme film užít v plné parádě na velkém plátně!

Po promítání proběhne losování cen tomboly.

Doražte na pokec, pivko a hezké lyžování! 

snad dorazí jak na koni

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Cody Wilder Ray potěší editem "Vader"

Troška backcountry srandy s Codym Wilder Rayem...

Máme tady našlapanou video rekapitulaci z Kimbo Sessions 2024

Dorazilo závěrečný ofiko video z letošní Kimbo Sessions...

Dan Hanka zve na Spring Thing 2024! Doraž tak na konci května na Mölltal

Dan Hanka chystá na rakouském Mölltalu novou jarní akcičku Spring Thing...