Víkendová zastávka O’Neill Czech Freeski Tour 2020 ve Špindlu se přesouvá na duben

Plánovaná nedělní zastávka O’Neill Czech Freeski Tour ve Špindlu bude mít nové datum...

Se zimou to zatím není žádná sláva. Oči máme všichni, takže při pohledu na stav sněhu na horách nás napadá plno slov jako zmar, marnost, tragédie. S tím bohužel souvisí i organizování akcí a závodů, kterým počasí lehce podkopává nohy. Řeč je nyní o českém poháru O’Neill  Czech Freeski Tour 2020. Minulou sobotu se první zastávka v Deštném jela v provizorních podmínkách. O nadcházejícím víkendu měla přijít na řadu premiéra ve Špindlerově Mlýně, kde se navíc měl také prvně jet divácky atraktivní big air. Bohužel žalostné sněhové podmínky zatím nedovolí postavil v průseku odpovídající skok a to znamená, že závod se v původním termínu 26.1. odjet nemůže.

Neklesejte ale na mysli!! O špindlerovské klání určitě nepřijdete. Právě se totiž dohaduje nový termín, který by měl připadnout na duben. Co to znamená? Že se dočkáme doufejme parádního jarního počasí, v kterým stejně všichni nejradši jezdíme. O přesném termínu vás samozřejmě budeme včas informovat! Mistroství ČR ve Vítkovicích 23. února by se mělo jet podle plánu. Ale to si přečtete v propozicích následující týdny.

Díky za pochopení…  

Web O’Neill Czech Freeski Tour nadješ zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.