Vychutnej si aftermovie z DaniHell Hanka Invitational 2022

Konečně dorazil dokument z prvního ročníku DaniHell Hanka Invitational 2022...

Danovi Hankovi se loni podařil nevídaný majstrštyk! Dokázal totiž přenést peklíčko na zem! Za všechno mohl jeho premiérový ročník DaniHell Hanka Inviational 2022, který se výrazně zapsal na mapu freeski akcí. A kde jinde by si Dan mohl postavit dočasný pekelníkův domov než ve svém lokální snowparku v Deštném v Orlických horách. Rozhodně se tady netroškařilo. Vyrost tady našlapanej setup, kterej bez ostychu mohl pomrkávat po alpských kráskách. Hodně zajímavými atributy se pak mohl pyšnit i samotný formát celé akce. Vybraná hrstka pozvaných jezdců totiž měla celý týden na to užívat si místní překážky a hlavně natočit co nejoriginálnější edit. Vítězem se nakonec stal Brit Chris McCromick, u fanoušků kraloval sám Dan. Nás ale dneska bude zajímat oficiální aftermovie jednoduše pojmenované "The Documentary". Vidět jsme ho už mohli na pražské Freeski Premiere a teď se konečně dostal i do online oběhu. Takže se pohodlně usaďte a vychutnejte si čtvrt hodinky z jednoho nejzajímavějších centů poslední sezóny!

Režie: Erwan Lier

Jezdci: Dan Haka, Šimon Bartík, Vojta Břeský, Simo Peltola, Maximilliam Smith, Siver Voll, Magnus Skotte Norsteng, Dani Bacher, Lukas Müllauer, Chris McCormick, Felix Klein, Miguel Porteous

"The Documentary" z DaniHell Hanka Invitational 2022:

Dan:

neúčasti hluboce lituje

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...

Aaron Durlester se poohlídne po finále SuperUnknown 21

Míříme opět do Mammothu a to tentokrát s Aaronem Durlester...