X Games Real Ski 2021 videa jsou konečně venku

Šestice vyvolených představuje svoje letošní edity v rámci X Games Real Ski 2021...

Tradiční X Games v Aspenu jsou již dávno minulostí. Jenže jak všichni dobře víme, tak zbývá ještě rozdat jednu sadu medailí, která zatím v depozitáři čeká na nové majitele. Správně tušíte, že jde o každoroční hodně sledovanou videosoutěž X Games Real Ski 2021, která díky bohu má zelenou i v době koronakrize. Pět vyvolených pánu a vůbec první dáma v historii měli tu čest natočil minutku a půl, která nám nejlépe přivodí menší srdeční příhodu! Letos nejde jen čistě o streetovou záležitost, ale v mnoha editech se mihne i trocha backountry, což určitě není na škodu. I když bych radši bral buď čistě urban videa nebo naopak jen ryzí prašanovou destrukci. Každopádně komplet všech šest videí je právě teď od 18:00 online a my jsme tutově nadrbaný, až konečně dáme play a zkontrolujeme, kdo nás pro letošek nejvíce uhranul…

Výběr byl opět více než solidní. Dámy mají přednost, takže první ženou vůbec je Taylor Lundquist. Zkušený harcovník Tanner Hall alias Ski Boss nepotřebuje snad žádnej komentář. 37 let, legenda legend, prostě jeden z nejzásadnějších freeskierů historie, kterej si ale bohužel během natáčení přivodil zranění. Zaoceánskej dlouhán Alex Hall to je záruka pekelností největšího kalibru. Jediným zástupce starýho kontinentu je norskej stylovej gurmán Ferdinand Dahl. Nesmíme pak zapomínat na Lupe Hageartyho a taky shreďáckýho krále Alexe Hackela, který se tu jako jediný objevil dva roky po sobě. Jako každý rok nejlepší vyhlásí odborná porota. Vniveč ale nepřijdou ani fanoušci, kteří ve svém hlasování zvolí také svého favorita. Čas máte do neděle 28. února. V ten samí den pak na ESPN2 bude vyhlášena i nejlepší trojka dle porotců… Dost ale hemzů! Jdeme na to!

Taylor Lundquist

Tanner Hall

Alex Hall

Ferdinand Dahl

Lupe Hagearty

Alex Hackel

Hlovat pro svýho koně můžete na webu X Games zde.

No a teď už nezbývá nic jinýho než rozjet pořádně šťavnatou diskuzi, kdo že by se měl stát letošním šampiónem. Já svůj hlas daruji Alexi Hallovi.. Co vy?!

vyslal do éteru

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...