X Games Real Ski prozradily letošní šestici vyvolených

X Games Real Ski 2021 se blíží a my známe letošní jezdeckou sestavu...

Letošní X Games máme úspěšně za sebou a zase nás svou kvalitou zvalchovaly jak stádo rozzuřených bizonů. Jenže ještě není všem dnům konec. V Aspenu se medaile sice rozdaly, ale pořád jedna sada v depozitáři čeká na nové majitele. A řeč nemůže být o ničem jiném než populárním a zejména prestižním videoklání X Games Real Ski 2021! I letos celkem pět vyvolených mužů a jedná dáma dá všanc svoje kosti, údy a zdraví, aby natočila, co nejšílenější streetovej part, nad kterým se všichni budeme rozplývat včetně pověřený poroty. Jak už správně tušíte, tak šestka privilegovaných je právě známa a my se teď podíváme, na jaký koně se letos vsadilo!

Začínáme za oceánem, kde je rodná hrouda dlouhána Alexe Halla. Kdo ho viděl v některém ze urban partů od Faction Skis, tak mu hned musí docvaknout, že tohle je volba, která uhodila hřebíček na hlavičku! A v Améru ještě zůstaneme. Loňskou účast si totiž zopákne člen party The Bunch a štylová mašina Alex Hackel. Dobrá volba. Možná malinko nenápadně může pak působit Lupe Hagearty. Rozhodně ale nebude hrát druhý housle. Stačí si prolustrovat jeho poslední videozářez "NOwhere || NOWhere" a je jasno. Jediným zástupcem starýho kontinentu je pak Ferdinand Dahl a tohle by mohl bejt černej kuň soutěže! Seveřani zatraceně umí! Poprvé nezapomínáme ani na něžné pohlaví. První dámou, která bude čelit pánský přesile, nemůže být nikdo jiný než Taylor Lundquist. Držím palce. A to nejlepší jsme si nechali na konec. Tanner Hall, 37 let, legenda, kult. Je ke Ski Bossovi něco potřeba dodávat?! Vlastně ano. Během natáčení si poranil achilovku, tak mu nezbývá než popřát brzký uzdravení…

Jinak devadesáti sekundový videa budou mít premiéru 22. února a už teď se nemůžeme dočkat! Tip na vítěze?… Letos to vidíme na Alexe Halla. Co vy?!

Web X Games najdeš zde.

vyrobil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...

Finley Melville Ives nás vezme na Mt. Hood

Na oregonský Mt. Hood nás dneska vezme mladá rampová krev v podobě Finley Melville Ivese...

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...