35. Kaunertal Opening klepe na dveře

BACK TO FREEDOM – BACK ON SNOW! Je tu 35. Opening snowparku Kaunertal. Otevírá se už za 2 dny a to od 9. do 11. října! Nový snowpark “Shredden”, větší než předtím, zdarma testovačky, Jamy a šílenej program po celý víkend. Pojď přivítat sezónu tímhle nabitým víkendem!

Snowpark Kauenrtal „větší než kdy jindy“


Při zahájení bude park představen obdobně jako na jaře. Na jedné straně byly jako dobrý základ k dispozici přírodní sněhové zásoby z uzavřeného jara a na druhé straně bylo už v září několik sněžných dní. Park začíná na podzim horní částí a kombinací kicker x rail a podobně jako na jaře se rozprostírá přes střední část až do 2. sekce aka „half-mile-jib-line!“.

Celkově park nabízí nekonečné možnosti pro každého na délce 2 km. 

Testovačky zdarma

Nespočet špičkových snowboard, freeski a freeride značek bude na místě nabízet možnost otestovat jejich poslední kolekce zdarma. Na místě budou nejnovější trendy pro sezónu 20/21, svůj stánek tu postaví až 60 různých značek. Porovnej, nech si poradit, ozkoušej a hlavně jezdi!

Pro testování si vyplň dopředu tenhle formulář 

Doprovodný program, Jamy, muzeum i galerie ?

PUMP TRACK | MINIRAMPA | BALANCE BOARDY PARK | GALERIE SNOWBOARDŮ
Všechno možný a k tomu ještě výstava velkoformátových fotgrafií toho nejlepšího z 35 let Kaunertalu v ART V(G)ALLERY.

Skipassy

https://www.snowpark-kaunertal.tirol/en/

Doraž za náma nebo sleduj reporty z eventu od naší crew přímo ze svahu!

Napsal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.