Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

Mölltaler Gletscherpark Event Recap

Horsefeathers Sneak the Tweak 2024 Highlights

Přinášíme vám report z víkendového eventu Horsefeathers Sneak the Tweak, který proběhl na rakouském resortu Mölltaler Gletscher, kde od letošního jara stojí zbrusu nový Horsefeathers snowpark. Sice místní partička má ještě spoustu prostoru pro posouvání snowparku, ale i přes to je super sledovat nový rostoucí snowpark a věříme, že brzy se lokální park stane rakouskou stálicí s poctivým set-upem! Každopádně atmosféra byla skvělá, triky padaly o sto šest a stoke was real!

Fotky Michal Prouza

V sobotu 11. května se početná Horsefeathers crew (Dušan Kříž, Láďa Hrstka, Tyler Chorlton, Steve Gruber, Maty Krejčí, Clemens Bergmann, Fabian Fraidl, Jules De Sloover, Tinka Droppovje a Anne-Sophie Lechon)  vydala na rakouský ledovec Mölltaler, kde v místním Gletscher parku proběhl jednodenní „Cash for tricks“, při kterém se celkem rozdalo 1000 Euro, vypila se početná sestava HF pivíček a celá skvadra téhle původně české značky se na místě neskutečně vyřádíla a sázela tam jedno peklíčko za druhým. Role speakera se ujal jib killer Fabi Fraidl a všechny ridery hajpoval, aby ze sebe vydali vše a byli za to následně odměněni nějakou tou bankovkou z rukou riderů Horsefeathers!

Fotky Michal Prouza

Dopolední session se odehrála především na kink railu dlouhém jako cesta Praha – Brno a rideři motivovaní vidinou „éček“ ve své kapse hecovali komba v podobě transferů a rotací do všech světových stran. Po krátké pauze v HF chill zóně s pivkem a klobáskou z grilu, se celá crew přesunula do spodní části, kde byl postavený friendly kicker, lolly pop platforma a pár side hitů. Díky intenzivnímu sluníčku park krásně změkl, takže padal jeden frontflip za druhým, včetně kreativních handplantů přes HF kostku. Ostatně čekněte galérku, stojí to za to!

Sečteno podtrženo, Mölltaler je díky vysoké nadmořské výšce zárukou kvalitních sněhových podmínek a my jsme tam určitě nebyli naposled. Tento víkend se můžete těšit na akci českého freeskiera Dana Hanky s názvem Spring Thing!

Fotky Michal Prouza

Na Mölltalu byl

Vašek Čajka
Další články autora

Nafotil

Michal Prouza
Další články autora

Další zajímavé články