AKCE: SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening 2023 již tuto neděli v Brně!

Již tuto neděli v Brně na kamenném krámě našeho partnera Snowboard Zezula proběhne další ročník Winter Openingu a my samozřejmě budeme opět u toho. Mrkněte na skvělý program a vidíme se tam!

"Pokračujeme v obnovené tradici našlapaných otvíraček zimní sezóny! Letošní SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening se odehraje 5. listopadu na našem krámě a opět se můžeš těšit na pestrej program s hudbou, pivem, slevama a spoustou dalšího."

"Čerstvý kolekce pro tuhle zimu už máme na skladě, a tak je nejvyšší čas oficiálně otevřít novou sezónu. Bereme to vážně a chceme důstojně navázat na loňskej event, co se fakt podařil. Takže co všechno se první listopadovou neděli na naší prodejně bude dít?"

"Chystáme exkluzivní slevy na nové kolekce, ale soutěživý typy se můžou těšit i na možnost vyhrát celou snowboardovou výbavu. Na odvážlivce bude čekat tetovací koutek a jestli toužíš probudit v sobě kreativitu, budeš moct zkusit Gravity Custom T-Shirt Workshop. Malí riders si zase s deskou Burton Riglet zajezdí na speciálních fičurách připravených za prodejnou."

"K tomu všemu bude hrát DJ a nebude chybět pivokafe ani tradiční vafle. A jasně, že dojde i na promítačku snowboardových filmů. Zlatým hřebem bude premiéra filmu "Left Right" od Nideckeru."

Takže jestli nevíš, jaký to je zažít kombinaci après ski a hračkářství pana Duncana, přijď 5. listopadu 2023 na SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening!

Snowboard Zezula crew

Kdy a kde

 • 5. listopadu 2023 11:00–20:00
 • Prodejna SNOWBOARD ZEZULA na Palackého třídě 170 v Brně

Na co se těšit

 • Speciální slevy na nové kolekce
 • Soutěže & dárky
 • Gravity Custom T-Shirt Workshop
 • Burton Riglet Snowboarding
 • Nafurt Tattoo Corner
 • Premiéra filmu Left Right od Nideckeru
 • Snowboard Movies
 • DJ
 • Pivo, káva & vafle

Naše Freeride.cz crew tam bude v celé své parádě v sestavě Vašek, Štěpán (SNB) a Martin (wake), tak dojeď a pokecáme o tom, co se bude dít na českých horách letošní zimu!

Neděli vyhlíží

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!