All In A Dream by Danny Davis - Teaser

Po svém těžkém zranění při olympijské kvalifikaci se Danny Davis musel stáhnout do ústraní a dát své tělo dokupy. Jeho cesta zpátky nebyla vůbec jednoduchá, ale hodně mu to usnadnili jeho kamarádi, jeho rodina a jeho silná vůle vrátit se zpět na světovou špičku. Teaser k jeho filmu All In A Dream je tady.

Když se Danny Davis zranil při jedné ze svých kvalifikačních jízd na olympiádu, otřáslo to celým snowboardovým světem. Všichni měli ještě v živé paměti těžké zranění jeho kámoše Kevina Pearce. Díky Dannyho zranění ani neproběhl hodně očekávaný boj o olympijské zlato mezi ním a Shaunem Whitem. Danny je ale známý svou silnou vůlí a v jeho návrat věřili snad všichni. To se také stalo a Danny je již nějakou dobu zpátky mezi těmi nejlepšími. Úspěchy opět slaví nejen na závodech, ale i při natáčení a svých cestách za snowboardingem. Aktuálně se můžeme těšit na film Range of Mystery (teaser jsme si uvedli tento pátek - pozn. FRedakce), tak na film All In A Dream o Dannyho návratu po zranění. Upoutávku k němu si dejte právě teď.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.