Americký snowboardový sen v novém videu REFLECT!

Užijte si to pravé coloradské backcountry s lokální partičkou v novince REFLECT. Dej si ten pravý americký sen ve snowboardové edici. Evropa je překrásný kontinent plný dosažitelné přírody a nespočtu snowboardových spotů, ale na sněžných skůtrech si tady za hranicí sjezdovek prostě neužiješ, tak se podívej, jak se to dělá v USA! BEER & SNOWBOARDING!

RIDERS:

  • Benji Farrow
  • Sy Moran
  • Asher Humphres
  • Chase Blackwell
  • Mike Green and friends...

Filmed and edited by: Jeff Urbahn.

O americkém snu sn

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!