Antti Autti a jeho lavinové story v nejnovější epizodě Arctic Lines

Finský snowboardista Antti Autti posledních pár let tvoří skvělou sérii videí Arctic Lines, ve které se vydává do horských pohoří na severu Finska, Švédska a Norska, kde bojuje s místními často nepříznivými podmínkami. Ovšem, když se podmínky vydaří, tak máme prostor sledovat snowboarding a scenérie, jaké tady u nás ve střední Evropě nikdy neuvidíme.

V nejnovější epizodě je Antti stržen lavinou a tento nepříjemný zážitek ho nutí filosofovat nad jeho současnou kariérou freeride snowboardisty, který je neustále vystaven určitému riziku nad nímž nemá vždy úplnou kontrolu, i když si někdy může myslet, že má. Pojďte se mrknou, jak se s tím Antti vypořádá a jakou lajnou na hranicích Norska a Finska si zlepší náladu!

Podpořte nás v tvorbě obsahu zakoupením našeho Freeride.cz Merche!

Na Arctic Lines čumí

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.