Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.

Mathieu Crepel:

Pro Mathieua jsou oceán a hory neoddělitelné duo. Už od dětství cestuje mezi sezónami - v zimě za sněhem a v létě za vlnami. V začátcích kariéry se věnoval závodění, a to i na té nejvyšší úrovni. Na kontě má 4 tituly mistra světa, 2 účasti na olympiádě a stříbrnou medaily z X-Games. Dodnes je Mathieu nejúspěšnější francouzský freestyle snowboarder a je považován za jednoho z nejlepších univerzálních riderů světa. Surfing pro něj byl vždy vášní. Mathieu dál žije na cestách mezi horami a oceánem, už ale nejde po medailích, ale po zážitcích a nových místech.

Damien Castera:

I přes úspěšnou závodní kariéru v surfingu Damiena vždy více poháněla touha po cestování. Damien si užívá objevování nových kultur, dobrodružství a secret spotů. Rád sdílí svoje dobrodružství v dokumentárních filmech, které už získaly úspěch na mnoha filmových festivalech. Současně Damien miluje psaní a nedávno vydal knihu o posledním putování s Mathieuem k vodám Aljašky a Patagonie.

Produkce filmu:

When We Were Kids
Jerome Benadiner
William S Touitou

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

Burton Launch Party proběhne 24.10.2019 v pražském Burton Store!

Příští týden ve čtvrtek 24.10.2019 proběhne v pražském Burton Store ve Vodičkově ulici Burton Launch Party, která představí novou kolekci a symbolicky odstartuje novou snowboardovou sezónu!