Ben Ferguson - Full part z filmu Pray for Snow

K základním pilířům současného teamu Burton Snowboards patří Ben Ferguson. Ten se minulou zimu podílel hned na několika projektech a jedním z nich bylo i natáčení pro film Pray for Snow od pivovaru 10 Barrel Brewing. Dnes je tady jeho full part.

To, že za filmem Pray for Snow stojí americký pivovar 10 Barrel Brewing víme už z minulého full partu s Curtisem Ciszkem. Do pivního teamu patří i Ben FergusonEric Jackson. Full part Bena nás čeká právě teď. Vydáme se v něm do Mt. Bachelor, kde loni proběhla právě pod Benovou organizací výborná session, na které se setkalo plno známých riderů. Tento part tedy nebude jen o jednom jezdci, ale o záběrech z týhle parádní události.

Riders: Ben Ferguson, Gabe Ferguson, Red Gerard, Sebbe De Buck, Scott Blum, Nik Baden, Jared Elston, Stale Sandbech, Brandon Davis a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!