Ben Ferguson - Full part z filmu Pray for Snow

K základním pilířům současného teamu Burton Snowboards patří Ben Ferguson. Ten se minulou zimu podílel hned na několika projektech a jedním z nich bylo i natáčení pro film Pray for Snow od pivovaru 10 Barrel Brewing. Dnes je tady jeho full part.

To, že za filmem Pray for Snow stojí americký pivovar 10 Barrel Brewing víme už z minulého full partu s Curtisem Ciszkem. Do pivního teamu patří i Ben FergusonEric Jackson. Full part Bena nás čeká právě teď. Vydáme se v něm do Mt. Bachelor, kde loni proběhla právě pod Benovou organizací výborná session, na které se setkalo plno známých riderů. Tento part tedy nebude jen o jednom jezdci, ale o záběrech z týhle parádní události.

Riders: Ben Ferguson, Gabe Ferguson, Red Gerard, Sebbe De Buck, Scott Blum, Nik Baden, Jared Elston, Stale Sandbech, Brandon Davis a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!