Ben Ferguson - Full part z filmu Pray for Snow

K základním pilířům současného teamu Burton Snowboards patří Ben Ferguson. Ten se minulou zimu podílel hned na několika projektech a jedním z nich bylo i natáčení pro film Pray for Snow od pivovaru 10 Barrel Brewing. Dnes je tady jeho full part.

To, že za filmem Pray for Snow stojí americký pivovar 10 Barrel Brewing víme už z minulého full partu s Curtisem Ciszkem. Do pivního teamu patří i Ben FergusonEric Jackson. Full part Bena nás čeká právě teď. Vydáme se v něm do Mt. Bachelor, kde loni proběhla právě pod Benovou organizací výborná session, na které se setkalo plno známých riderů. Tento part tedy nebude jen o jednom jezdci, ale o záběrech z týhle parádní události.

Riders: Ben Ferguson, Gabe Ferguson, Red Gerard, Sebbe De Buck, Scott Blum, Nik Baden, Jared Elston, Stale Sandbech, Brandon Davis a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.