Ben Ferguson - Full part z filmu Pray for Snow

K základním pilířům současného teamu Burton Snowboards patří Ben Ferguson. Ten se minulou zimu podílel hned na několika projektech a jedním z nich bylo i natáčení pro film Pray for Snow od pivovaru 10 Barrel Brewing. Dnes je tady jeho full part.

To, že za filmem Pray for Snow stojí americký pivovar 10 Barrel Brewing víme už z minulého full partu s Curtisem Ciszkem. Do pivního teamu patří i Ben FergusonEric Jackson. Full part Bena nás čeká právě teď. Vydáme se v něm do Mt. Bachelor, kde loni proběhla právě pod Benovou organizací výborná session, na které se setkalo plno známých riderů. Tento part tedy nebude jen o jednom jezdci, ale o záběrech z týhle parádní události.

Riders: Ben Ferguson, Gabe Ferguson, Red Gerard, Sebbe De Buck, Scott Blum, Nik Baden, Jared Elston, Stale Sandbech, Brandon Davis a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!