Ben Ferguson - Full part z filmu Pray for Snow

K základním pilířům současného teamu Burton Snowboards patří Ben Ferguson. Ten se minulou zimu podílel hned na několika projektech a jedním z nich bylo i natáčení pro film Pray for Snow od pivovaru 10 Barrel Brewing. Dnes je tady jeho full part.

To, že za filmem Pray for Snow stojí americký pivovar 10 Barrel Brewing víme už z minulého full partu s Curtisem Ciszkem. Do pivního teamu patří i Ben FergusonEric Jackson. Full part Bena nás čeká právě teď. Vydáme se v něm do Mt. Bachelor, kde loni proběhla právě pod Benovou organizací výborná session, na které se setkalo plno známých riderů. Tento part tedy nebude jen o jednom jezdci, ale o záběrech z týhle parádní události.

Riders: Ben Ferguson, Gabe Ferguson, Red Gerard, Sebbe De Buck, Scott Blum, Nik Baden, Jared Elston, Stale Sandbech, Brandon Davis a další.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.